Publikuar me datën: Wed, Oct 17th, 2012

Djemtë e BB 5 në krahët e Ledi Vokshit

Kishin ardhur një ditë më parë për t’u përgatitur për spektaklin ‘Zhurma Show Awards’, djaloshi shumë i folur i BB5 Ermal Merdani dhe këngëtarja çapkëne Ledi Vokshi, që me anë të një miku të përbashkët janë takuar.

Ndërsa në një nga klubet e njohura në vend, të dielën e kaluar, së bashku me Arbër Zekën, kanë kërcyer pa fund. Ndërsa, siç e shihni në këtë foto paparacish, siguruar nga një mik yni, djemtë e BB5 janë ‘harbuar’ paksa me këngëtaren Ledi Vokshi.

Ne kishim edhe foto të tjera që tregojnë edhe më shumë detaje të kësaj mbrëmjeje, por nuk i botuam. Mësojmë gjithashtu se në këtë rreth miqësor kanë qenë edhe Loreta Abdyli “Miss Diaspora”, dhe producentja e saj.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close