Publikuar me datën: Sun, May 26th, 2013

Djaloshi nga Kosova i dhuron flamurin shqiptar Paris Hilton

Njihet si Ludo Lee, por në fakt është Ludovik Tunaj, djaloshi nga një fshat i Suharekës së Kosovës, por që ka vite që jeton në Zvicër. Ai njihet për stilin e tij dhe mjeshtërinë për të rregulluar flokët, sidomos personazheve të famshëm botërore. Ludo ka pak kohë që është edhe imazh i kompanisë më të madhe, e cila sponsorizon Festivalin e Kanës me aksesorë dhe jo vetëm, edhe çmimet, firma “Chopard”. Ai këtë herë në Festivalin e Kanës ka takuar sërish bukuroshen Paris Hilton dhe i ka treguar asaj për Shqipërinë, duke i dhënë edhe këtë flamur të vogël që djaloshi e ka pasur në xhaketën e tij. Ludoviku preferohet shpeshherë edhe nga femrat VIP që marrin pjesë në këtë festival për t’i shoqëruar ato, duke përfunduar edhe në ndonjë dhomë të tyre.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close