Publikuar me datën: Wed, Jan 23rd, 2013

Djali i Beckhamit, në gjurmët e babait

Djali i një prej futbollistëve më të famshëm në botë, David Beckham, është vënë në gjurmët e babait, duke u regjistruar për një provë me klubin e Chelsea.

”Sportsmail” informoi të mërkurën se 14-vjeçari ishte paraqitur një ditë më parë në qendrën stërvitore të Kobhemit, për t’u provuar nga trajnerët e moshave të klubit të Premier League, transmeton TCH.

David Beckham gjithashtu ishte i pranishëm në këtë ditë të rëndësishme për djalin e tij të madh, ndërsa prezenca e tij në fushën e Chelsea, u interpretua gabimisht nga disa gazetarë si një tratativë për rikthimin e tij në Premier League, këtë herë në radhët e bluve.

Një burim i afërt me familjen, deklaroi në shtypin britanik: “Brooklyn është një adoleshent me ambicie për t’u bërë një futbollist i madh. Ai ka kohë që stërvitet dhe u rikthye në Britani për të parë se sa larg mund të shkojë”.

Një ish-futbollist dhe tifoz i Manchester United, Beckham ka arritur t’i transmetojë  djalit të tij dashurinë për futbollin, por jo për fanelën e ekipit të “Old Trafford”. 14-vjeçari është bërë një tifoz i çmendur i skuadrës së Abramovich, vendosur në lagjjen e pasur të Londrës

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close