Publikuar me datën: Thu, Jul 12th, 2012

Destrojeri amerikan Winston Churchill në Durrës

Destrojeri i marinës amerikane të luftës Winston Churchill ka hyrë në portin e Durrësit, ku do të qëndrojë deri të shtunën, njoftoi agjencia shqiptare e lajmeve ATSH.

Duke iu referuar burimeve anonime nga kreu i marinës shqiptare të luftës, ATSH shkruan se kjo anije amerikane e luftës ka hyrë në portin e Durrësit të mërkurën pasdreke dhe se aty do të qëndrojë deri të shtunën, kur është planifikuar stërvitja e përbashkët e marinës së Shqipërisë dhe asaj të SHBA-së.

ATSH përkujton se portin në Durrës që nga fillimi i këtij viti e kanë vizituar anijet e luftës të disa shteteve anëtare të NATO-s. Shqipëria është anëtare e NATO-s nga viti 2009

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close