Publikuar me datën: Sun, Mar 6th, 2011

Culkin në rolin e themeluesit të Wikileaks?

Los Angeles, 6 mars – Aktori amerikan, Macaulay Culkin, i njohur me filmin “Home Alone”, është një nga aktorët, të cilit i është ofruar të luajë Julian Assange, në filmin e ardhshëm për “Wikileaks”.
Regjisori i njohur, Steven Spielberg, ka blerë më parë të drejtat për të xhiruar filmin për themeluesin e “Wikileaks”.
Në ekipin e aktorëve për filmin e ri, flitet se do të jetë edhe aktori Orlando Bloom dhe aktorja britanike, Tilda Swinton, transmetojnë mediet amerikane.
Filmi për 39-vjeçarin Assange do të xhirohet sipas librit “Jeta e brendshme e luftës së Assange kundër konfidencialitetit” të David Lea dhe Luka Harding.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close