Publikuar me datën: Tue, Apr 13th, 2010

Charles dhe Camilla të pamartuar?

Londër, 13 prill Martesa mes princit Charles dhe dukeshës Camilla mund të konsiderohet ilegale, por qeveria e kryeministrit Gordon Brown ka vendosur që të mbrojë trashëgimtarin e fronit duke ndaluar publikimin e detajeve “delikate” nga ceremonia e vitit 2005.
Sipas Top Channel, problemi qëndron në faktin, se sipas ekspertëve të ndryshëm konstitucionalistë, një anëtar i familjes mbretërore nuk mund të martohet në komunë.
Charles dhe Camilla u martuan në 9 prill të vitit 2005 në komunën e Windsor duke kurorëzuar më në fund dashurinë e tyre shumëvjeçare. Që prej asaj kohe ekspertët paralajmëruan ilegalitetin e kësaj lidhjeje. Megjithatë princi dhe dukesha vazhdojnë të jenë shumë të dashuruar dhe të jetojnë të lumtur dhe të gëzuar.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close