Ja për çfarë po iu kërkon llogari Linda Morina, Labit dhe Big Mames?

E ftuan, e xhiruan, por nuk e transmetuan pjesën ku ajo shihej duke vallëzuar dhe kënduar! Për këtë Linda Morina, po kërkon përgjigje nga prezantuesit e rtv21, Labinot Gashi, i cili tashmë është larguar, dhe Big Mames, shkruan Magazina.al. Ani pse e ftuar që të jetë pjesë e xhirimeve për Vitin e Ri, ata në televizion nuk i shfaqen More...

by koshtovalia | Published 4 years ago
By koshtovalia On Sunday, January 29th, 2017
0 Comments

“Kosova është Shqipëri” në ballinën e Tanjugut

Ueb-faqja e agjencisë serbe të lajmeve Tanjug mëngjesin e sotëm është sulmuar nga hakerët. Në këtë faqe, në vend të përmbajtjes së lajmeve, ka qëndruar një flamur i zi me logon e UÇK-së dhe me More...

By koshtovalia On Wednesday, January 25th, 2017
0 Comments

Karabinierët shqiptarë në Itali bëjnë “shqiponjën”, por ata s’i trazon kush

Italia është një vend i Bashkimit Evropian i cili ka shumë shqiptarë, si fqinji ynë jugor Greqia. Po sipas ligjeve italiane, shqiptarët që janë atje në moshën e ushtrisë dhe kanë të detyrueshëm shërbimin More...

By koshtovalia On Wednesday, January 25th, 2017
0 Comments

Edhe një tjetër “shqiponjë” shfaqet në ushtrinë greke [foto]

Disa ditë pasi në media doli një fotografi e një grupi ushtarësh shqiptarë në ushtrinë e Greqisë, që me duar kishin bërë simbolin e shqiponjës, dhe e cila ngjalli reagime të ashpra si nga publiku grek, More...

By koshtovalia On Tuesday, January 24th, 2017
0 Comments

Kush janë anëtarët e Komisionit të ekspertëve për matjen e territorit të Kosovës

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, mori pjesë në takimin konstituues të Komisionit të ekspertëve për matjen e territorit të Republikës së Kosovës. Në takim ishin të pranishëm edhe More...

By koshtovalia On Tuesday, January 24th, 2017
0 Comments

Mitrovicasit solidarizohen me Ramush Haradinajn

Edhe në Mitrovicë është hapur ekspozita “Mos e harroni të kaluarën, nëse dëshironi një të ardhme të ndritur”, në të cilën janë ekspozuar krimet barbare të paramilitarëve, policëve dhe ushtarëve More...

By koshtovalia On Sunday, January 22nd, 2017
0 Comments

Opozita s’e kupton pse Kosova duhet të dialogojë të martën me Serbinë në Bruksel

Rifillimi i dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, pritet të sjellë ndryshim në përbërjet e delegacioneve të të dyja palëve. Përveç, kryeministrit Isa Mustafa që do të marrë pjesë në takimin që More...

By koshtovalia On Friday, January 6th, 2017
0 Comments

Nga letra e Haradinajt deri te thirrja e Kosovës për lirimin e tij

Nga qendra e paraburgimit në Colmar të Francës, ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, u është drejtuar qytetarëve të Kosovës. Përmes një postimi në Facebook, ai shpreh keqardhje se si disa shtete More...

By koshtovalia On Wednesday, December 28th, 2016
0 Comments

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar. kush don nje fitnes shkarko videon dhe shiqo si ushtron Linda  Morina Download / SHKARKO VIDEO KLIKO KETU  More...

By koshtovalia On Wednesday, December 28th, 2016
0 Comments

Gezuar me Baskia 2017

  Këtu mundë ti shkarkoni humoret 2017 VIDEO 1 : Download / SHKARKO KLIKO KETU VIDEO 2 : DOWNLOAD / SHKARKO KLIKO KETU VIDEO 3 : DOWNLOAD / SHKARKO KLIKO KETU VIDEO 4 : DOWNLOAD / SHKARKO KLIKO KETU VIDEO More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close