Lojtarët kanë humbur besimin te Luis Enrique

Lojtarët e Barcelonës nuk kanë besim në menaxherin Luis Enrique, e ardhmja e të cilit është në dyshim. Programi sportiv “El Partidazo” i radios COPE, ka raportuar se ish-trajneri i Romës dhe Celta Vigos ka humbur ndikimin e tij te lojtarët, të cilët besojnë se ai do të largohet në fund të këtij sezoni. “Lojtarët kryesorë nuk More...

by koshtovalia | Published 5 years ago
By koshtovalia On Thursday, February 9th, 2017
0 Comments

Zyrtare: Duka kandidat për Komitetin Ekzekutiv të UEFA-s

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka zyrtarizohet si kandidaturë për një vend në Komitetin Ekzekutiv të UEFA-s. Emri i numrit 1 të futbollit shqiptar është zbuluar sot nga Komiteti More...

By koshtovalia On Sunday, January 22nd, 2017
0 Comments

Henry e Wenger kritikojnë Xhakën

Legjenda e Arsenalit Thierry Henry dhe trajneri i “Topçinjve” Arsene Wenger kanë kritikuar Granit Xhakën për ndërhyrjet që në edicionin e parë në Londër i sollën dy kartonë të kuq. Reprezentuesi More...

By koshtovalia On Thursday, December 29th, 2016
0 Comments

Edhe një Berishë në ekipin e parë të Salzburgut

Sulmuesi kosovar, Mërgim Berisha, është promovuar në ekipin e parë të Red Bull Salzburgut. Berisha 18-vjeçar të mërkurën ka nënshkruar kontratë deri në vitin 2020. Ai do të udhëtojë me ekipin e Salzburgut More...

By koshtovalia On Wednesday, December 28th, 2016
0 Comments

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar. kush don nje fitnes shkarko videon dhe shiqo si ushtron Linda  Morina Download / SHKARKO VIDEO KLIKO KETU  More...

By koshtovalia On Saturday, December 17th, 2016
0 Comments

Berisha afër rekordit historik në ligën australiane

Sulmuesi kosovar Besart Berisha ka arritur kuotën e 90 golave të shënuar në ligën australiane dhe i duhet edhe një gol për t’u bërë golashënuesi më i mirë në histori të kësaj lige. Me golin e realizuar More...

By koshtovalia On Thursday, November 24th, 2016
0 Comments

E ardhmja e Baselit e Zuerichut është në duart e shqiptarëve

Atdhe Rashiti shënoi “hat-trick” për ekipin U-19 të Baselit, që të mërkurën mposhti Ludogoretsin bullgar me rezultatin 4:0, në kuadër të “UEFA Youth League”, format i ngjashëm More...

By koshtovalia On Monday, November 14th, 2016
0 Comments

Mavraj pyet: A duhet të abuzojnë të tjerët me mikpritjen tonë

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj ka kritikuar organizatorët e ndeshjes Shqipëri – Izrael, për shkak të forcave të mëdha që ishin në këtë takim. Takimi Shqipëri – Izrael u zhvillua More...

By koshtovalia On Saturday, October 15th, 2016
0 Comments

Befasia e stinorit para provës më të madhe

Për vite të tëra Trepça ’89 ka pasur në përbërje emra më të njohur se që ka aktualisht në përbërje. Por gjërat në klubin mitrovicas ka kohë që nuk kanë shkuar më mirë se këtë edicion, More...

By koshtovalia On Thursday, October 13th, 2016
0 Comments

Reali “blindon” Balen, vë klauzolë prej 500 milionë eurosh

Gareth Bale raportohet se do të vazhdojë kontratën me Real Madridin deri në fund të sezonit 2021-22. Sipas “Cadena Ser”, futbollisti do të nënshkruajë kontratë të re gjashtëvjeçare pasi shkëlqeu More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close