Leonora Jakupi irritohet nga Facebook

Postimet në rrjetin social Facebook nga njerëz të ndryshëm për martesën e këngëtares Leonora Jakupi nuk kanë të ndalur. Ajo tani po ndjehet mjaftë e irrituar me këta njerëz të cilët plasojnë spekulime nëpër faqet e internetit, duke montuar foto me djem të cilët nuk janë të njohur për Leonorën. “Sinqerisht po ndjehem shumë More...

by koshtovalia | Published 9 years ago
By koshtovalia On Thursday, November 8th, 2012
0 Comments

Kush do të këndojë në festivalin e këngës në RTSH

Në datat 20, 21 dhe 22 dhjetor rikthehet Festivali i Këngës në RTSH, edicioni i 51, ku do të konkurrojnë 26 artistë. Në garë jo vetëm për çmimin e parë, por edhe për të përfaqësuar Shqipërinë More...

By koshtovalia On Thursday, November 8th, 2012
0 Comments

Rikthehet Adelina Ismajli

Adelina Ismajli është kthyer në vendlindje dhe menjëherë ka filluar xhirimet e video më të re të saj. Sipas rrjeteve sociale, videoja e radhës që ajo është duke përgatitur po cilësohet si “Kryevepra More...

By koshtovalia On Thursday, October 25th, 2012
0 Comments

Ronela me disa kile më shumë në ‘VIP shpija 3’

Ajo ka pranuar që të jetë pjesë e reality showt “Vip Shpija 3”, dhe siç e pamë ka qenë e para që është prezantuar duke hyrë në këtë shtëpi të të famshmëve gjatë mbrëmjes së hënë, kur edhe More...

By koshtovalia On Sunday, October 21st, 2012
0 Comments

“VIP Shpija” e sjellë Albana Osmanin në Kosovë

Moderatorja e njohur e programeve televizive në “Top Channel” do të prezantojë këtë edicion “Vip Shpija”, një nga spektaklet e ndjekura në Kosovë dhe Shqipëri, ku bëjnë “reality show” njerëz More...

By koshtovalia On Sunday, October 21st, 2012
0 Comments

“Vip Shpija” pa Enver Petrovcin

Aktori i njohur Enver Petrovci pak para fillimit të edicionit të tretë të spektaklit “Vip Shpija” ka ndryshuar mendje, duke e vënë në pyetje hyrjen e tij në shtëpinë e vëzhguar, banorë të së cilës More...

By koshtovalia On Friday, October 19th, 2012
0 Comments

Vilë marramendëse për Naomi Campbell

Një vilë marramendëse do ti dhurohet për dasmë top modeles Naomi Campbell nga bashkëshorti i saj Vladisllav Doronin. Mediumet kanë zbardhur formën, ngjyrën dhe vendin ku do të ndërtohet kjo vilë. Sipas More...

By koshtovalia On Thursday, October 18th, 2012
0 Comments

“Rita” në botën e çudirave

Ajo ka një agjendë mjaftë të ngjeshur dhe gjithmonë është duke fluturuar nga një shtet në tjetrin, për koncerte, intervista, e angazhime të shumta.Këngëtarja, Rita Ora, po qëndron këto ditë në New More...

By koshtovalia On Wednesday, October 17th, 2012
0 Comments

Djemtë e BB 5 në krahët e Ledi Vokshit

Kishin ardhur një ditë më parë për t’u përgatitur për spektaklin ‘Zhurma Show Awards’, djaloshi shumë i folur i BB5 Ermal Merdani dhe këngëtarja çapkëne Ledi Vokshi, që me anë të një miku të More...

By koshtovalia On Wednesday, October 17th, 2012
0 Comments

Adelina e thyen dorën

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri ka thyer dorën. Çfarë ka ndodhur saktësisht me këngëtaren ende nuk dihet, por, ajo ka postuar një fotografi në Twitter, ku shihet dora e thyer. Në dorën More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close