E DOJA PIKTURËN, POR ZGJODHA KËNGËN

-Intervistë me këngëtarin e mirënjohur të muzikës popullore, RESHIT BOKA- Radio Zeri i Mitrovices: -Ju jeni një këngëtar i mirënjohur i muzikës popullore. Po sot në tregun e muzikës ka shumë këngëtarë të gjinive e llojeve të ndryshme te muzikës. A mendoni se tregu i këngëtarëve ka nevojë për një rregullator? Përgjigje: -Tregu More...

by koshtovalia | Published 5 years ago
By koshtovalia On Wednesday, December 28th, 2016
0 Comments

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar. kush don nje fitnes shkarko videon dhe shiqo si ushtron Linda  Morina Download / SHKARKO VIDEO KLIKO KETU  More...

By koshtovalia On Monday, October 17th, 2016
0 Comments

Ja si është shëmtuar Genta?

Këngëtarja Genta Ismajli nuk është më aktive si më parë me prurje të reja muzikore. Por Genta është mjaft aktive në rrjetet sociale duke postuar foto për fansat e saj. Por duket se ajo e ka merak More...

By koshtovalia On Monday, October 17th, 2016
0 Comments

Kjo është gruaja që ka punën më të vështirë: Ta mësojë Trumpin si të sillet me femrat!

Shefja e fushatës së Donald Trumpit, Kellyanne Conway, është angazhuar që ta mësojë atë si të sillet në raport me femrat. Për incizimin e para një jave, e cila kandidatin republikan e paraqet si seksist, More...

By koshtovalia On Monday, October 17th, 2016
0 Comments

Genta ka harruar ti kreh flokët (Foto)

Genta vjen çdo here me befasi, u merakosem ditë më parë se Genta u dukte paksa dobet nga shëndeti, por ajo na ka befasur me linjat trupore në super formë, shkruan Kosovarja. Fotografia e fundit vjen çuditshëm por More...

By koshtovalia On Friday, November 6th, 2015
0 Comments

Rita sa seksi aq edhe elegante në MOBO 2015 [foto]

Ishte njëra nga netët më të mëdha për muzikën britanike të mërkurën, me yjet që fesonin MOBO 2015. E edhe pse të gjithë yjet dukeshin të mrekullueshëm në Leeds, Rita Ora ishte siguruar që të More...

By koshtovalia On Sunday, May 26th, 2013
0 Comments

Djaloshi nga Kosova i dhuron flamurin shqiptar Paris Hilton

Njihet si Ludo Lee, por në fakt është Ludovik Tunaj, djaloshi nga një fshat i Suharekës së Kosovës, por që ka vite që jeton në Zvicër. Ai njihet për stilin e tij dhe mjeshtërinë për të rregulluar More...

By koshtovalia On Tuesday, December 11th, 2012
0 Comments

Zanfina Ismaili, sensuale dhe provokuese për festa

Nuk e dimë se në kërkim të kujt është këngëtarja Zanfina Ismaili pasi ajo është shprehur për TH&TH se është shumë e dashuruar me të dashurin e saj aktual. Megjithatë ajo do të vijë ndryshe More...

By koshtovalia On Thursday, November 29th, 2012
0 Comments

Drenica nderon Leonora Jakupin me Mirënjohje

Këngëtarja Leonora Jakupi e cila ka kënduar për 28 nëntor në Skenderaj, është nderuar nga Drenica me një Mirënjohje të veçantë për kontributin e saj dhënë për këto treva përmes zërit të saj. Katërmbëdhjetë More...

By koshtovalia On Friday, November 23rd, 2012
0 Comments

Bruksel: Treni më i gjatë prej çokollate

Një rekord shumë i ëmbël: 34,05 metra tren me çokollatë. Belcolade Express është përuruar sot në stacionin e Midì të Brukselit, kryeqytetit botëror të çokollatës, e cila feston të parën Brussels More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close