Linda Morina për një gjoks të zhvilluar

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar. kush don nje fitnes shkarko videon dhe shiqo si ushtron Linda  Morina Download / SHKARKO VIDEO KLIKO KETU  More...

by koshtovalia | Published 5 years ago
By koshtovalia On Monday, October 17th, 2016
0 Comments

Arsyet pse kemi marramendje

Shpesh herë ju ndodh që gjithçka që ju rrethon, rrotullohet dhe ju nuk dini përse.  Ndaj është e rëndësishme të kuptojmë se marramendja mund të jetë tregues i një problemi madhor.Sipas ekspertëve, More...

By koshtovalia On Monday, October 17th, 2016
0 Comments

Studimi i ri thotë se NJË GOTË VERË është e barabartë me NJË ORË NË PALESTËR !!!

Hulumtimet e kryera nga Universiteti i Albertas në Kanada kanë zbuluar se përfitimet shëndetësore në reveratrol – përbërës i cili gjendet në verën e kuqe – janë të njëjta me ato që i fitojmë More...

By koshtovalia On Monday, October 17th, 2016
0 Comments

Efektet negative të sheqerit të tepërt

Sheqeri nuk siguron ndonjë vlerë ushqyese dhe ushqimet me sheqer dhe pije shpesh janë ushqimet me më shumë kalori si: frutat, perimet dhe drithërat. Rekomandohet kufizimi i sheqerit deri në 100 kalori në More...

By koshtovalia On Monday, October 17th, 2016
0 Comments

Magjia e frutit të pjeshkës

Kosumimi i frutit të pjeshkës është i domosdoshëm për shëndetin. Pjeshka ka vlera të jashtëzakonshme për një sërë sëmundjesh. E cilësuar si simboli i jetëgjatësisë në Kinë, pjeshka është e More...

By koshtovalia On Monday, October 17th, 2016
0 Comments

Gurët në veshka krijohen për shkak të vitaminës së popullarizuar?

Ka gjithnjë e më shumë raste të shfaqjes së gurëve të veshkave, ndërsa shkencëtarët suedezë pohojnë që fajtore është vitamina C. Është treguar që meshkujt të cilët marrin vitaminë C në tableta More...

By koshtovalia On Monday, October 17th, 2016
0 Comments

Si ta parandalojmë infarktin

Stresi, dietat, diabeti, pesha janë ndër faktorët kryesore, qe shkaktojnë infarktin dhe parainfarktin Por si mund te përballemi me këtë sëmundje dhe cilat janë këshillat me te domosdoshme qe duhet te ndiqen More...

By koshtovalia On Monday, December 17th, 2012
0 Comments

Ushqimi për çdo pjesë të trupit

Po vjen dimri, buzët fillojnë t’u pëlcasin ngadalë, ndieni lodhje dhe dhimbje në kyçe? Shkak mund të jetë mungesa e materieve të rëndësishme ushqyese, të cilat mund t’i kompensoni me shujtën e radhës. More...

By koshtovalia On Monday, October 15th, 2012
0 Comments

Si ta hiqni celulitin pa tretman të shtrenjtë

Celuliti sulmon gjithnjë e më herët dhe pothuajse nuk ka femër e cila nuk ka telashe me të, prandaj ja disa këshilla praktika. Celuliti është një nga “shqetësimet” e epokës moderne, që pa dyshim More...

By koshtovalia On Sunday, October 14th, 2012
0 Comments

Kornea artificiale kundër verbërisë

Korneat tërësisht artificiale mund t’ua kthejnë shikimin pacientëve që nuk reagojnë ndaj transplanteve.Kur njerëzit verbërohen, shpesh ndodh sepse kornea është e dëmtuar ose e infektuar. Shumë njerëzve More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close