Opozita s’e kupton pse Kosova duhet të dialogojë të martën me Serbinë në Bruksel

Rifillimi i dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, pritet të sjellë ndryshim në përbërjet e delegacioneve të të dyja palëve. Përveç, kryeministrit Isa Mustafa që do të marrë pjesë në takimin që pritet të mbahet të martën në Bruksel, Qeveria e Kosovës ka konfirmuar se pjesë e delegacionit të Prishtinës, do të jetë edhe presidenti More...

by koshtovalia | Published 4 years ago
By koshtovalia On Friday, January 6th, 2017
0 Comments

Nga letra e Haradinajt deri te thirrja e Kosovës për lirimin e tij

Nga qendra e paraburgimit në Colmar të Francës, ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, u është drejtuar qytetarëve të Kosovës. Përmes një postimi në Facebook, ai shpreh keqardhje se si disa shtete More...

By koshtovalia On Wednesday, December 28th, 2016
0 Comments

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar. kush don nje fitnes shkarko videon dhe shiqo si ushtron Linda  Morina Download / SHKARKO VIDEO KLIKO KETU  More...

By koshtovalia On Wednesday, December 28th, 2016
0 Comments

Gezuar me Baskia 2017

  Këtu mundë ti shkarkoni humoret 2017 VIDEO 1 : Download / SHKARKO KLIKO KETU VIDEO 2 : DOWNLOAD / SHKARKO KLIKO KETU VIDEO 3 : DOWNLOAD / SHKARKO KLIKO KETU VIDEO 4 : DOWNLOAD / SHKARKO KLIKO KETU VIDEO More...

By koshtovalia On Wednesday, December 28th, 2016
0 Comments

Gezuar me Tukulukat 2017

Këtu mundë ti shkarkoni humoret 2017 VIDEO 1 : Download / SHKARKO KLIKO KETU VIDEO 2 : DOWNLOAD / SHKARKO KLIKO KETU VIDEO 3 : DOWNLOAD / SHKARKO KLIKO KETU VIDEO 4 : DOWNLOAD / SHKARKO KLIKO KETU VIDEO 5 : DOWNLOAD More...

By koshtovalia On Saturday, December 17th, 2016
0 Comments

Kështu do të duket parku, te muri i ri i Mitrovicës (Foto)

Heqja e barrikadave te ura mbi lumin Ibër në Mitrovicë u arrit përmes një kompromisi mes Prishtinës dhe Beogradit në negociatat e Brukselit, që aty të ndërtohet një park në të dy pjesët e qytetit. Por, More...

By koshtovalia On Saturday, December 17th, 2016
0 Comments

Rikthimi i mureve

“Muri i Berlinit, Muri Kinez, jo më falni, ‘Muri i Mitrovicës’, e bajshim me shnet. Mirë ka thonë Konica, ‘Shqiptarët po flejnë”’, janë fjalët e rockerit Luan Tashi që shoqërohen me 12 fotografi More...

By koshtovalia On Tuesday, December 13th, 2016
0 Comments

Bota e bukur e lirikës

-Në koncertin recital të sopranos Mimoza Rama- Ndue Lazri Një kështjellë e bukur në qendër të San Giorgio Piacentino, në periferi të Piacenzës, e cila e ka origjinën mbi njëmijë vjet më parë. Aty More...

By koshtovalia On Wednesday, November 23rd, 2016
0 Comments

Rama: Shqipëria natyrale është Shqipëria evropiane

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka thënë se Shqipëria natyrore është Shqipëria evropiane. “Ne kemi një histori interesante. Kemi Shqipërinë, Kosovën, kemi shqiptarë në Maqedoni, Malin e Zi dhe More...

By koshtovalia On Monday, November 14th, 2016
0 Comments

Dida e quan të dobishme e Morina të dëmshme marrëveshjen për Kodin Telefonik

Marrëveshja për kodin telefonik shtetëror të Kosovës, mes Republikës së Kosovës dhe Serbisë me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian, vlerësohet lartë nga eksperti i Telekomunikacionit, Agron Dida. Ish-drejtori More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close