Bënë shqiponjën me duar, 7 ushtarë grekë me origjinë shqiptare rrezikojnë dënimin

Ngjarja ka ndodhur në një repart elitar të këmbësorisë së ushtrisë greke në Mesologji të Greqisë, ku 7 ushtarët e ushtrisë greke, por me origjinë shqiptare, janë fotografuar mbrëmjen e së premtes së kaluar dhe në vazhdim kanë publikuar foton e bërë brenda ambienteve të repartit ushtarak duke bërë me pëllëmbët e tyre simbolin More...

by koshtovalia | Published 5 years ago
By koshtovalia On Monday, November 14th, 2016
0 Comments

Shpërthim në Stamboll, tre të lënduar

Tre persona janë lënduar në një shpërthim që sot ka ndodhur në anën aziatike të Stambollit. Sipas policisë, ka shpërthyer një pako që korrieri e ka dërguar në një kompani elektronike në Maltepe, More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close