Linda Morina për një gjoks të zhvilluar

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar. kush don nje fitnes shkarko videon dhe shiqo si ushtron Linda  Morina Download / SHKARKO VIDEO KLIKO KETU  More...

by koshtovalia | Published 5 years ago
By koshtovalia On Sunday, March 13th, 2016
0 Comments

Donin të vrisnin Sali Berishën

INTERVISTË /  Ish-truproja i Azem Hajdarit i arratisur nga Shqipëria, rrëfehet në Kosovë: “Haklajt nuk erdhën në Tiranë për Azem Hajdarin”. Marjan Gryka, njeriu më i afërt i Hajdarit deri ditën More...

By koshtovalia On Thursday, November 5th, 2015
0 Comments

“Macja qen” në Tropojë

Tropojë, 4 nëntor – Një ngjarje e rrallë vjen nga zona Lekbibaj e Tropojës. Një mace e egër në përmasat e një qeni ka ngrënë një gic dhe 2-3 pula të një banori të zonës, raportonte Shqiptarja. Edhe More...

By koshtovalia On Wednesday, November 4th, 2015
0 Comments

Nga Londra për në Nju Jork për vetëm 30 minuta!

Nëse ju është mërzitur gjendja aktuale e udhëtimit ajror, ditë më të mira do të vijnë në të ardhmen. Një inxhinier kanadez zbuloi konceptin për një avion supersonik, i cili do të fluturojë nga Londra More...

By koshtovalia On Wednesday, April 24th, 2013
0 Comments

Viti i parë i martesës, më pak i lumtur

Studimi më i ri i Qendrës për cilësinë e jetës në Australi tregon se çiftet në vitin e parë të martesës janë më pak të lumtur, transmeton Shekulli njoftimet. Në këtë studim morën pjesë rreth  More...

By On Sunday, April 29th, 2012
0 Comments

Disa akullnaja aziatike po rriten

Disa nga akullnajat në zinxhirin malor Karakoram në Azi po trashen pavarësisht ngrohjes globale të planetit, thonë hulumtuesit. Ekipi i hulumtuesve francezë me ndihmën e fotografive satelitore ka përfunduar More...

By koshtovalia On Wednesday, April 11th, 2012
0 Comments

Babai i internetit: Mendoni për përmbajtjet që shpërndani online

Një nga themeluesit e internetit, Vint Cerf, ka kritikuar propozimin e rregullimit të Internetit në Evropë dhe e ka quajtur jopraktik dhe tmerrues. Cerf, të cilin shpesh e quajnë babai i internetit, ka thënë More...

By koshtovalia On Monday, April 9th, 2012
0 Comments

Një qen që kushton një milionë dollarë në Kinë

Qeni më një fytyrë të papërmbajtshme që përcjell vetëm simpati. Ky është qeni më i shtrenjtë në botë dhe është blerë në Kinë për 1 milionë dollarë, transmeton BW. Në Pekin janë shumë biznesmenë, More...

By koshtovalia On Wednesday, March 28th, 2012
0 Comments

Unaza e parë në botë tërësisht prej diamanti, 70 milionë dollarë

Një vit punë dhe 70 milion dollarë është kostoja e unazës së fejesës për atë që nuk e njeh krizën. Unaza me çmim rekord, është realizuar nga Shawish Jewellery, një kompani argjendarie në Gjenevë, More...

By koshtovalia On Wednesday, March 21st, 2012
0 Comments

Arinjtë shërojnë vetveten

Hulumtimet e mjekëve dhe zoologëve amerikanë kanë treguar se arinjtë e rinj kanë aftësi befasuese për shërimin e plagëve të veta gjatë gjumit dimëror. Plagët shërohen pa lënë asnjë shenjë dhe More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close