E DOJA PIKTURËN, POR ZGJODHA KËNGËN

-Intervistë me këngëtarin e mirënjohur të muzikës popullore, RESHIT BOKA- Radio Zeri i Mitrovices: -Ju jeni një këngëtar i mirënjohur i muzikës popullore. Po sot në tregun e muzikës ka shumë këngëtarë të gjinive e llojeve të ndryshme te muzikës. A mendoni se tregu i këngëtarëve ka nevojë për një rregullator? Përgjigje: -Tregu More...

by koshtovalia | Published 5 years ago
By koshtovalia On Wednesday, December 28th, 2016
0 Comments

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar. kush don nje fitnes shkarko videon dhe shiqo si ushtron Linda  Morina Download / SHKARKO VIDEO KLIKO KETU  More...

By koshtovalia On Friday, February 28th, 2014
0 Comments

You re Next – Full HD

 More...

By koshtovalia On Sunday, January 13th, 2013
1 Comment

SONTE E FTUAR SPECIALE NE PROGRAMIN ZJARRI I ZEMRES,NJE PERSONAZH MJAFT I NJOHUR PER JU… VITORE STEFA LEKA

PERSHENDETJE! SONTE E FTUAR SPECIALE NE PROGRAMIN ZJARRI I ZEMRES,NJE PERSONAZH MJAFT I NJOHUR PER JU… VITORE STEFA LEKA Njè grua e hekurt! Njè grua qè cdoher i ka dhenè rendèsi jo vetèm humanismit por More...

By koshtovalia On Tuesday, January 1st, 2013
0 Comments

Intervista e radhes me 01-01-2013

Domenico Zungri lindur ne Vibo Valentia me 26/12/1971 Domenico Zungri eshte fondator i te Future Labs Nje Park teknologjik dedikuar kerkimit zhvillimit dhe informacionit ne baze te teknologjise imersive e neurali More...

By koshtovalia On Friday, November 2nd, 2012
0 Comments

Diten e shtunde nga ora 20:00 me 3-11-2012 ne Valet e arta te radio zeri mitrovices kem te ftuar Edmond Shallvari

Lindur ne qytetin e Korces ne 30 korrik 1957. Oirgjina prinderore permban dy qytetet e njohura shqiptare, Korcen nga ana e mamase dhe Shkodren nga e babajt. Filluar me shkrime e krijime qysh ne moshen 12 vjecare More...

By On Tuesday, October 2nd, 2012
0 Comments

Drejtëperdrejtë të shtunden mbrëma nga ora 20.00 ,me z.Dedë Abazin Kryetar i Levizjes Demokristiane të Kosovës

Drejtëperdrejtë të shtunden mbrëma nga ora 20.00 ,me z.Dedë Abazin Kryetar i Levizjes Demokristiane të Kosovës mund ta ndiqni permes valeve te arta te radio zërit të mitrovices -mund te kyçeni edhe ju More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close