Publikuar me datën: Sun, Oct 7th, 2012

Britney Spears nën kontroll të rreptë të babait dhe të fejuarit

Ajo dikur ka kënduar rreth asaj se ishte shumë e mbrojtur dhe e kontrolluar nga të tjerët, dhe me sa duket, ajo këndoi për jetën e saj reale. Familja e Britney Spears ia ka ndaluar qasjen në faqet e thashethemeve të internetit në mënyrë që të mos lexojë komentet negative për të.Ata gjithashtu ia kanë kufizuar të përdor telefonin e saj celular dhe në këtë mënyrë do t’ia  pamundësojnë ish-menaxherit të saj Sam Lufti  ta kontaktojë pop princeshën.

“Babai i Britneyt, Jamie dhe i fejuari, Jason Trawick, janë duke kontrolluar në mënyrë intensive vizitat e saja në internet por, edhe bisedat telefonike. Britney dhe Jason ndajnë së bashku një telefon celular, i cili në mënyrë rutinore kontrollohet se kush e ka thirrur. Telefoni është programuar për t’i bllokuar thirrjet telefonike të Luftit,” zbuloi një burim i afërt me këngëtaren.

E gjithë kjo, shtoi burimi, bëhet nga dashuria dhe shqetësimi për mirëqenien e yllit të popit.

Por, edhe vetë këngëtarja 30-vjeçare ditë më parë ka zbuluar se gjatë rrugëtimit drejt famës u atakua me shumë kritika negative, por edhe ka mësuar që t’i injorojë ato. Ylli i ka këshilluar garuesit e talent shout të këndimit “X Factor” që të marrin mësim sipas shembullit të saj.

“Industria e muzikës nga yjet e rinj kërkon që të marrin pjesë në audicione të shumta. Në disa do të shkojnë më tutje, por në disa jo. Kështu funksionojnë gjërat. Komentet negative duhet të injorohen sepse shkatërrojnë vetëbesimin,” kishte thënë Spears për edicionin britanik të revistës “OK!”

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close