Publikuar me datën: Mon, Aug 9th, 2010

Bogdanoviq mohon se gruaja merr rrogë nga Prishtina

Beograd, 9 gusht – Ministri serb për Kosovën, Goran Bogdanoviq, ka demantuar sot lajmin se gruaja e tij, Milenka, si mësuese në shkollën në Leposaviq merr rrogë edhe nga autoritetet kosovare.

“Do të dëshiroja të kenë çfarëdo dëshmie, kontratën e punës, të nënshkruar me Ministrinë e Arsimit, qeverinë e Kosovës apo çfarëdo tjetër dhe ta publikojnë”, ka deklaruar  Bogdanoviq për agjencinë Beta, pas pohimeve se gruaja e tij merr dy rroga, një nga Beogradi, dhe tjetrën nga Prishtina.

Bogdanoviq ka shtuar se drejtësinë për këtë të pavërtetë të publikuar “do ta kërkojë në gjykatë”. “E kuptoj se i jam bezdisur disave në Kosovë, por nuk kam besuar se kjo do të shkoj aq larg, të publikojnë diçka të tillë pa kurrfarë kontrolli”, tha ai.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close