Publikuar me datën: Mon, Apr 18th, 2011

Arbër Vllahiu zëdhënës i presidentes Jahjaga

Prishtinë, 18 prill  – Ish gazetari i radios BBC në gjuhën shqipe, Arbër Vllahiu, pritet t’i bashkohet ekipit të këshilltarëve të presidentes së Kosovës Atifete Jahjaga. Mediat raportojnë se Vllahiu do të punojë si këshilltar për marrëdhëniet me media dhe publikun.
Pjesë e stafit të presidentes Jahjaga ditë më parë janë bërë edhe Ilir Deda, i cili la partinë Fryma e Re, bashkëthemelues i të cilës ishte, dhe Qëndrim Gashi, po ashtu bashkëthemelues i kësaj partie, e cila së fundi u shkri në Lëvizjen Vetëvendosje.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close