Publikuar me datën: Sun, Jul 29th, 2012

Angela Martini e ben per here te pare…

Lajme Vip-Angela Martini, keto dite ka prezantuar ne Amerike sfilaten e saj “Miami Swim” ne pasarelen e Mercedes-Benz Fashion Week.

Ka realizuar ate qe ka dashur, per te folur tashme mediat per punen e saj, dhe jo per lidhjet e saja dhe fotot seksi. Kjo eshte modelja e famshme shqiptare Angela Martini, e cila keto dite ka prezantuar ne Amerike sfilaten e saj “Miami Swim” ne pasarelen e Mercedes-Benz Fashion Eeek.

Angela kishte zgjedhur edhe modele shume te njohura ku ato me elegangen e tyre kane reklamuar bikinit e modeles shqiptare. Po keshtu kishte edhe personalitete te artit dhe skenes, perfshi edhe aktoren kanadeze Shenae Grimes, me te cilen Anxhela eshte ne foto. Ndersa Angela nga ky moment mund te quhet stiliste, pasi ajo sapo ka prezatuar ne kete vend koleksionin e pare si stiliste.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close