Publikuar me datën: Thu, May 10th, 2012

AAK lut mediat të mos jenë pritës të Haradinajt

Përmes një njoftimi, Zyra e informacionit e AAK-së kërkon mirëkuptimin maksimal të gazetarëve, dhe, siç thuhet, “për kujdes të skajshëm dhe respektim strikt të rregullave të paracaktuara, të lirimit të ish-kryeministrit të Kosovës dhe kryetarit të AAK së, Ramush Haradinaj”.

AAK lut mediat që të mos jenë prezent në momentin e arritjes së zotit Haradinaj në Prishtinë!

“Ju lusim për mospasqyrim, fotografik e as filmik, të ardhjes së tij”, thuhet në njoftim.

Më tej në njoftim theksohet se “Haradinaj gjatë periudhës së lirimit të përkohshëm, është nën mandatin e plotë përkujdesës të EULEX-it, andaj çdo prezentim eventual publik, jashtë këtyre kornizave, është në dëm të procesit dhe të lirisë së tij”.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close