Publikuar me datën: Sat, Aug 27th, 2011

?..’NUK DUAM KOMB TE NA E BEJNE MASKARENJTE’ POR QE VJEN PREJ POPULLIT NE BESELIDHJEN E RE SHQIPTARE…!

Publikoi;Kordinatori per media i Besëlidhjes Shqiptare Lek Mrijaj

?..’NUK DUAM KOMB TE NA E BEJNE MASKARENJTE’ POR QE VJEN PREJ POPULLIT NE BESELIDHJEN E RE SHQIPTARE…!

Nga;Fatos Ashiku -Krujë
NUK DUAM KOMB TE NA E BEJNE ‘MASKARENJTE’ QE PO I MBUSJHIN XHEPAT PER
VETE ,PO DENDEN ME PASURI DHE ME IRADE ME TOKA E ME MASHTRIME,POR
KOMB TE BESLIDHJE SE RE SHQIPETARE! KUSH ESHTE PER KETE LE TE SHPEJTOJE TE VIJE ,KUSH PO RRIN NJE KEMBE KETEJ E NJE VESH NGA KETA QAFIRE TE KOMBIT LE TE SHKOJE SE ME NUK I PRESIM .PERSERI PO JU DREJTOHEMI JU :SHQIPEATRE QE JENI TE NDERESHEM NE ASPIRATEN DHE AMANETIN DHE JO ATYRE QE BEJNE HESAPE PER AFERA KORRUPTIVE DHE PER QEVERISJE QE NUK MBAN PARASYESH INTERESAT E SHUMICES APSOLUTE TE SHQIPETAREVE. E DUAM KOMBIN POR TA FITOJME ATE E JO NJE ‘DHURATE’ KULISASH KU VJEN ERA MYKE DHE POSHTERSI…!EJANI POPULL MBARE KUSH E KA NJE MUNDESI NE INTERNET TE BEHEMI BASHKE ,KETU NUK BEJME KOMB NE INTERNET POR, PO E PERCJELLIM ATE QE BEHET NE TERREN KU SUBJEKTET ADERUESE E KANE PJESE TE ANGAZHIMIT , PER TE CILIN JEMI NE BASHKEMARREVESHJE .BESELIDHJA E RE NUK ESHTE ORGANIZATE ,POR ‘FORUMI ME I LARTE I POPULLIT PER VETEVENDOSJE !KUSH ESHTE PER KETE LE TE VIJE DHE TE MARRE PERSIPER TE BEJME NJE MILJON ANETARE NE INTERNET QE KUR TE NISIM MARSHIMIN PER TE FIRMOSUR PAVARESINE E KOMBIT SHQIPEATRE TE DRIDHET TOKE E QIELL QE I MBAN KULISAT DHE MARREVESHJET MES ASAJ …HAPESIRE! TI SHKERMOQIM PERMES FRYMES SE PAQES QE NA KARAKTERIZON TE MESOJNE NDERKOMBETARET SE NE SHQIPETARET NUK JEMI UNIKE NE POSHTERSI, NE KORRUPSION DHE NE AFERA POSHTERUESE QE E SHENDERROJNE NJE POPULL NGA ME TE LASHTET DHE TE VIRTYTESHEM NE NJE ‘STAN’ ME MJERNAE…!..NISMETARET E BESELIDHJES SE RE….!28 GUSHT 2011

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close