Lojtarët kanë humbur besimin te Luis Enrique

Lojtarët e Barcelonës nuk kanë besim në menaxherin Luis Enrique, e ardhmja e të cilit është në dyshim. Programi sportiv “El Partidazo” i radios COPE, ka raportuar se More...

Zyrtare: Duka kandidat për Komitetin Ekzekutiv të UEFA-s

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka zyrtarizohet si kandidaturë për një vend në Komitetin Ekzekutiv të UEFA-s. Emri i numrit 1 të futbollit shqiptar More...

Henry e Wenger kritikojnë Xhakën

Legjenda e Arsenalit Thierry Henry dhe trajneri i “Topçinjve” Arsene Wenger kanë kritikuar Granit Xhakën për ndërhyrjet që në edicionin e parë në Londër i sollën More...

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar. kush don nje fitnes shkarko videon dhe shiqo si ushtron Linda  Morina Download / SHKARKO VIDEO KLIKO KETU  More...

Arsyet pse kemi marramendje

Shpesh herë ju ndodh që gjithçka që ju rrethon, rrotullohet dhe ju nuk dini përse.  Ndaj është e rëndësishme të kuptojmë se marramendja mund të jetë tregues More...

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar. kush don nje fitnes shkarko videon dhe shiqo si ushtron Linda  Morina Download More...

Donin të vrisnin Sali Berishën

INTERVISTË /  Ish-truproja i Azem Hajdarit i arratisur nga Shqipëria, rrëfehet në Kosovë: “Haklajt nuk More...

Anëtarët e LVV-së në KQZ letër PZAP-it, reagojnë kundër Valdete Dakës

Anëtarët e Vetëvendosjes në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, Alim Rama dhe Sami Kurteshi i kanë shkruar...

U kremtua në mënyrë madhështore pesëdhjetë vjetori i lindjes së shkrimtarit e studiuesit Marjan Sebaj Sopi

U kremtua në mënyrë madhështore pesëdhjetë vjetori i lindjes së shkrimtarit e studiuesit Marjan Sebaj Sopi...

Haradinaj: Drejtuesit e Serbisë që më janë vërsulur kanë qenë vrasës e paramilitarë

Kreu i AAK-së, ish-kryeministri i Kosovës e ish-komandanti i Zonës Operative të Dukagjinit, Ramush Haradinaj e...

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar. kush don nje fitnes shkarko videon dhe shiqo si ushtron Linda  More...

Donin të vrisnin Sali Berishën

INTERVISTË /  Ish-truproja i Azem Hajdarit i arratisur nga Shqipëria, rrëfehet në Kosovë: “Haklajt nuk erdhën në Tiranë për Azem Hajdarin”...

“Macja qen” në Tropojë

Tropojë, 4 nëntor – Një ngjarje e rrallë vjen nga zona Lekbibaj e Tropojës. Një mace e egër në përmasat e..

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar. kush don nje fitnes shkarko videon dhe shiqo si ushtron Linda  More...

Arsyet pse kemi marramendje

Shpesh herë ju ndodh që gjithçka që ju rrethon, rrotullohet dhe ju nuk dini përse.  Ndaj është e rëndësishme të kuptojmë..

Studimi i ri thotë se NJË GOTË VERË është e barabartë me NJË ORË NË PALESTËR !!!

Hulumtimet e kryera nga Universiteti i Albertas në Kanada kanë zbuluar se përfitimet shëndetësore në reveratrol – përbërës i cili gjendet..

VALON KRYEZIU- FRIZER PER MËSHKUJ NE RR.”FAHREDIN HOTI”PRIZREN “

  BEJMË  RREGULLIMIN E FRIZURAVE DHE PRERJEN E FLOKEVE NE MENYRË PROFESIONALE  PER TË  GJITHA MOSHAT. BEJMË  PASTRIMIN E FLOKËVE  ..

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar

Linda Morina për një gjoks të zhvilluar. kush don nje fitnes shkarko videon dhe shiqo si ushtron Linda  Morina Download /..

Anëtarët e LVV-së në KQZ letër PZAP-it, reagojnë kundër Valdete Dakës

Anëtarët e Vetëvendosjes në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, Alim Rama dhe Sami Kurteshi i kanë shkruar letër Panelit Zgjedhor për Ankesa..