Publikuar me datën: Thu, Apr 8th, 2010

Tre këngëtarë një ditëlindje

Tiranë, 8 prill – Të martën e 30 marsit, tre këngëtarë të njohur të skenës shqiptare kanë festuar ditëlindjet e tyre. Kështu, Eneda Tarifa, Miriam Cani dhe Turjan Hyska kanë shuar qirinjtë e tortave në të njëjtën ditë. Dy të fundit kanë festuar përvjetorin e 25-të. Këngëtarja Eneda Tarifa, përveç gëzimit dhe surprizave që iu bënë nga i fejuari i saj apo edhe të afërmit e miqtë, ka përjetuar edhe një tjetër emocion, atë të prezantimit të këngës së saj në festivalin “Top Fest”. Ndërkaq, Miriami e ka festuar ditëlindjen me të dashurin e saj Alban Skënderajn në Gjermani. Për sa i përket Turit, këngëtarit të grupit “Produkt 28” (prezantuesit të emisionit “Mos u nxeh” dhe producentit të “Apartamentit 2XL”), veç urimeve ‘live’ nuk i kanë munguar edhe ato online nga fansat në profilin e tij në faqen e internetit Facebook, njofton Bluetooth.Faleminderit për rekomandimin

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close