Publikuar me datën: Sat, Apr 27th, 2013

Teuta Arifi pastron parkun dhe sanon gropat në rrugët e Tetovës

Teuta Arifi pastron parkun dhe sanon gropat në rrugët e Tetovës

Arifi bëri apel që të gjithë qytetarët të cilët kanë dëshirë të angazhohen për të pastruar qytetin e Tetovës ti bashkëngjiten në këto aksione

S Z
Kryetarja e Tetovës, Teuta Arifi në aksion pastrimi

 

Kryetarja e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi së bashku me disa qytetarë dhe  punëtorët e NPK-së sot kanë pastruar parkun që gjendet në afërsi të Xhamisë së Sahatit deri në  semaforët në afërsi të qendrës së Tetovës.
Arifi bëri apel që të gjithë qytetarët të cilët kanë dëshirë të angazhohen për të pastruar qytetin e Tetovës ti bashkëngjiten në këto aksione.Sanimi i rrugës Strasho Pinxhur

Më pas kryetarja ishte prezentë në rrugën “Strasho Pinxhur” ku filloi sanimi me asfalt i gropave të kësaj rruge.

Arifi premtoi se punimet do të vazhdojnë në rrugën Ivo Lolla Ribar në drejtim të Stadiumit të qytetit.

 

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close