Tag archive for ‘lionel messi’
By koshtovalia On Wednesday, April 24th, 2013
0 Comments

Messi beson në kualifikim

Lionel Messi ka insistuar se ishte i gatshëm të luante kundër Bayernit dhe se donte të shënonte të paktën një gol në ndeshjen që ata e humbën mbrëmë kundër gjermanëve. Gjigantët spanjollë u befasuan More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close