Tag archive for ‘kriza’
By On Saturday, April 27th, 2013
0 Comments

Sllupçanati pret ribrendimin – Nazif Zejnullahu

Sllupçanati pret ribrendimin – Nazif Zejnullahu   Kryetari i shtetit dhe Kryeministri janë nxehur shumë dhe të dy, në të njëjtën kohë, “po e zbulojnë Amerikën” për të dalë nga kriza e More...

By koshtovalia On Thursday, January 24th, 2013
0 Comments

Krasniqi: Kjo qeveri është e zhytur në korrupsion

(E plotësuar) Strategjinë Kundër Korrupsionit 2013-2017, për të cilën u diskutua në Kuvendë për më shumë se dy orë, pritet të  miratohet javën e ardhshme, raportoi KTV. Kryekuvendari Jakup Krasniqi More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close