Tag archive for ‘edhe’
By koshtovalia On Thursday, January 31st, 2013
0 Comments

Amerika financon “Shqipërinë e Madhe”?

Projekti amerikan për të krijuar “Shqipërinë e Madhe” po realizohet që disa vite, ngadalë, me mjete ushtarake dhe diplomatike, shkruan ditorja kroate Slobodna Dalmacija. “Është i pandalshëm bashkimi More...

By koshtovalia On Monday, January 28th, 2013
0 Comments

Vetëvendosje: RTK=PDK

Aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje realizuan sot një aksion simbolik në hyrjen e Radio Televizionit Publik të Kosovës, ku vendosën një pano me mbishkrimin RTK=PDK. Aktivisti Frashër Krasniqi tha se RTK More...

By koshtovalia On Saturday, January 26th, 2013
0 Comments

Xhandarmëria serbe futet në territorin e Kosovës

Pjesëtarë të xhandarmërisë serbe kanë kaluar të enjten Portën numër 1 të kufirit Kosovë-Serbi dhe kanë hyrë qindra metra në brendi të territorit  kosovar. Dëshmitarë të rastit i kanë thënë More...

By koshtovalia On Thursday, January 24th, 2013
0 Comments

Krasniqi: Kjo qeveri është e zhytur në korrupsion

(E plotësuar) Strategjinë Kundër Korrupsionit 2013-2017, për të cilën u diskutua në Kuvendë për më shumë se dy orë, pritet të  miratohet javën e ardhshme, raportoi KTV. Kryekuvendari Jakup Krasniqi More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close