Tag archive for ‘aktivist’
By On Tuesday, April 2nd, 2013
1 Comment

Disa fakte lidhur me votimin më 7 prill në ÇAIR

Të nderuar banorë të Çairit, Të nderuar anëtarë, aktivistë dhe simpatizantë të Bashkimit Demokratik për Integrim,   Siç jeni të informuar tashmë, të dielën, më 7 prill, në komunën e Çairit More...

By koshtovalia On Monday, January 28th, 2013
0 Comments

Vetëvendosje: RTK=PDK

Aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje realizuan sot një aksion simbolik në hyrjen e Radio Televizionit Publik të Kosovës, ku vendosën një pano me mbishkrimin RTK=PDK. Aktivisti Frashër Krasniqi tha se RTK More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close