Skema Programore

Posted By koshtovalia On Saturday, July 9th, 2011 With 2 Comments
Skema Programore ne
radio zeri Mitrovices

SMS:049 19 33 59 ose
00386 49 19 33 59

MSN:
Radio@Mitrovica.se
SKYPE:RadioMitrovica

Hane:

E Hana me ju nga ora 20-23:00 Mod:Adi ( dhe Avni smakaj

Marte:
Mod:Adi &dj -Avnia


pershendetje dhe urime nga ora 20:00-21:30
Merkure:

Mod : ADI &

Dj-Avni smakaj

pershendetje dhe urime nga ora 20:00-21:30


Ejte:Mod:ADI & DJ-Avni smakaj

pershendetje dhe urime nga ora 20:00-21:30

Premte:Mod: ADI& dj_Avni Smakajpershendetje dhe urime nga ora 20:00-21:00

Mod: ADI& Lil Bimi dhe dj_Avni

Nga ora 22:00-23:00

 

23:00 Mbyllja ProgramitShtune:Mod:
Koshtovalia Xhevahir Gjonaj Dervish Uka, Agron Prenici & Dj-Koshtovalia
20:00 Hapja Programit19:05 Pershendetje dhe urime20:55 Bllok Marketingu21:00 Urime Pershendetje21:00 Program kontaktues me Rapsod te ndryshem23:30 Bllok Marketingu02:00 Mbyllja

Kjo skem programore mund te ndryshohet nga kerkesat e vet ndegjuesve,
Radio zeri Mitrovices eshte e vetmja radio ku dhe ju si ndegjues mund te
merni pjes dhe te jeni vendimtar ne skem programore, Ne nuk jem me te
miret por me te mire se ne nuk ka. www.RadioMitrovica.eu
Diele:Mod: Drita Kluna& Dj-Koshtovalia 21:00 Hapja programit21:05
Zjarri i Zemres22:30 Mbyllja 
  • Me nje pershendetje te fillim viti te ri ,u pershendet ju redaksi e nderuar e Radio Mitovices gjith juve dhe gjith shqiptaret ane e mban globit kud jan dhe jetojn,le te jet vit i mbar i gjith popujve ne ket bot!!! Por vit i mbar e i suksesshem per shqiptaret kudo qe jan dhe jetojin ne boten mbar!!!! ja sod ja kurr o vllezer per bashkim kombetar…Gezuar dhe vite te mbar gezuar gezuar Kombit tim Shqiptare !!!!

  • plakishahir

    pershendetje per te gjith

  • tung si jeni a jeni mir si po j akaloni ne koto dit te nxrtta ok ju pershendes nga zemre nga une mirjeta tungtung

  • pershendetje radijo mitrovica a mund te me shkruani kur ka mbremje letrare cilen dit ju pershendes tegjithve..

  • U Pershednes dhe u uroj fillim pune te mbar i nderuar zotri Kushtovalija bashk me Dj-shemin qe per deshiren e mergimtarve e atdhetarve shqiptar kudo qe jan dhe jetoj,neper mes valve te Radi-Zerit te Mitrovices, na argton me muzik te zgjedhur simas deshirave tona. Une shpresoj se do na vaj mbar rruga drejt BESLIDHJES KOBETARE, ktu ne ket radio te mrekullushme siq esht Rdio-Mitrovica ,esht privilegj dhe deshir e kahmotshme gjtih shqiptrae.Me nderiem ..shqipe hasaj nga zvocrra..

  • Sillva

    falenderit per informata (lajme) dhe (muzike) argetim me kete faqe, pune te mbare!

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close