Publikuar me datën: Fri, Feb 25th, 2011

SHBA dhe BE, populli shqiptar te mos shihet si popull problematik i rajonit te perkrahet BASHKIMI I TROJEVE SHQIPTARE

Figurat më të ndritura të Historisë sonë Kombëtare Shqiptare

nga Lek Mrijaj -Klinë-Shqiperi e Bashkuar

Shumë rralle njef historia e botës që kombe si i yni të nxjerrin kaq shumë figura të ndritura të kombit tonë që nga mbretërit Ilir,Gjergj Kastrioti Skenderbeu,Atë Gjergj Fishta,Nënë Tereza ,Adem Jashari, dhe …… Populli shqiptarë gjithmonë ka pasur bije dhe bija që u kan pas lakmi gjithë bota … Personalitete shqiptare me ndikim kombëtarë dhe ndërkombëtar.

?

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close