Publikuar me datën: Tue, Apr 13th, 2010

Sekretet e Oprah Winfreyt në biografinë e paautorizuar

New York, 13 prill Në SHBA sot del nga shtypi biografia e paautorizuar e prezantueses së njohur amerikane, Oprah Winfrey, me titullin “Oprah: biografia”, të cilën, pa ndihmën e prezantueses së njohur, e shkroi gazetarja-biografia Kitty Kelley.
Një ditë para publikimit, ky libër është gjendur në mesin e 25 veprave më të kërkuara në sajtin e shitjeve online të librave Amazon, raportojnë mediet e huaja.

Autorja e biografisë, Kitty Kelley është e njohur si profesionaliste e sensacioneve. Në libër zbulon sekretet e Oprah Winfreyt, e cila konsiderohet si njëra prej grave më me ndikim në botë.

Winfrey refuzoi të bashkëpunojë me Kelleyn, por kjo nuk e ndaloi t’ia fillojë punës.
Oprah Winfrey paraqitet si person inatçi, që i bërtet njerëzve me të cilët bashkëpunon dhe flet për veten e saj në vetën e tretë. Kelley gjithashtu thekson se e di se kush është babai i vërtetë i Oprah dhe zbulon lidhjen e saj deri tani të njohur me muzikantin John Tesh.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close