Publikuar me datën: Thu, Apr 8th, 2010

Rihanna rikthehet në skenë me risinë Kesha

Rihanna ka vendosur t’u rikthehet skenave në vitin 2010 dhe këtë do ta bëjë bashkë me të talentuarën e muzikës pop Kesha.
Pas marrëdhënies së tensionuar me Chris Brownin, e cila përfundoi deri në dhunë fizike, Rihanna tashmë e ka hedhur pas krahëve atë histori dhe kërkon të rifitojë besimin e fansave. Albumi “Rated R” ka ecur mirë por kjo nuk ka mjaftuar për menaxherët e saj, të cilët kanë llogaritur që ajo të zhvillojë disa koncerte live në SHBA.
Për të shtuar sa më shumë publikun, ata kanë menduar që në koncerte të jetë e pranishme edhe Kesha, një nga zbulimet e vitit 2009. Turneu do startojë më 2 korrik nga Seattle dhe parashikon 25 ndalesa.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close