Publikuar me datën: Thu, Aug 4th, 2011

QEVERI SKA KTHIM MBRAPA

Nga;Lekë Mrijaj

Qeveri ska kthim mbrapa para dates 25 korrik
ta bejmë serbin nga teritori Shqiptar të ikë
te ikë ajo shtrigë sllavo-karpatiane
që beri krime dhe masakra n’Kosovën Dardane.

Oj Qeveri Dardane mbahu mos ke frikë
keni perkrahjen e popullit vetem pas datës 25 korrik
do luftojmë te bashkuar në një ombrellë si kombetar
Rroftë uniteti dhe ribashkimi kombetar.

Populli dardanë gjithmonë është me ju
i percjellur nga njesia speciale policore ROSU
ku edhe dha jetën në mbrojtje Enver Zymberi
lavdi i qoftë vepra që ra ne altar nderi.

Amaneti i ti i perkushtuar për liri
për ta mbrojtur Kosovën shtet me kushtetutë ne tërsi
te mos kthehemi mbrapa se na denon gjaku dhe ZOTI
ta ruajmë besen qe pati KASTRIOTI.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close