Publikuar me datën: Thu, Mar 3rd, 2011

Pranoni ngushellimet me te sinqerta te popullit shqiptarë familjare te viktimave miq te perjetshem Amerikë legjendare

Autori:Lek Mrijaj
Me keqardhje pranuan lajmin per sulmin makaber ndaj SHËNJTERVE AMERIKANË qe ndodhen ne Gjermani ne sherbim te paqes botërore .
I nderuari president i SHBA-ve zot.Barak Obama te nderuar qytetar miq amerikan te nderuara familje e viktimave ngushllime të sinqerta me rastin e vrasjeve të dy viktimave.Shërim sa më të shpejtë ushtarëve paq…edashes trima amerikanë, dhe kthim në gjirin e ngrohtë familjare.SHBA. dhe ushtaret paqesor ishin dhe do mbeten perjetesisht miq te pavdekshem te Republikes se Kosovës dhe Shqiptareve ne pergjithesi Amerika demoktratike paqedashese dhe liridashëse është dhe mbetet aleatja jonë e madhe e kombit ,kjo miqësi e shenjtë dhe vëllazërore do të vazhdojë dhe respktohet përjetë kjo miqesi nuk guxon te luhatej nga askush apo ndonje element trubullues i cili identifikohet ne ëmer te kombit tonë Shqiptar individet te till qe kryejn vepra te tilla kriminale-terroriste nuk kan te bejnë me neve-njerzimin paqedashes ata janë te rruges satinike-djallezore .Prandaj LAVDI JU QOFTË DY USHTAREVE AMERIKAN.

?

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close