Publikuar me datën: Wed, May 4th, 2011

PER RADIO MITROVICEN

 

Nga;Lek Mrijaj

 

 

Eca dhe kalova

Ne Shqipni  dhe bote jetova
si nje  media te pavarur

te radio zëri  mitrovica  e degjova.

 

 

Eca neper bote
Eca ane e mbane
por askund me mirë se ktu nuk gjeta
si rapsodet e bashkimit  kombetar

 

 

zëri i mitrovices

jehonë ne skandinavi

mirpo kjo degjohet

edhe ne Shqipni.

 

 

Jena radio  plot humor
Jena radio  plot gezim
se kur qesh një shqiptar
qesh me ta  populli n’ mergim.

 

 

Jena per  bashkimin kombetar

Krena e male trimerore

Shpinisë i  japim begati

ne radion tonë  per mrekulli.

 

 

Radio mitrovica na freskon

Atje dielli ku perendon ,

Shpirtin e shqiptarit

E begaton.

 

 

Ja pra kjo eshte radio mitrovica

nji radio  qe e njohin te  tane
dhe kudo qe te jeni o bijt  e Shqiperise
mos harroni se jeni ‘Shqiptarë

 

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close