Publikuar me datën: Thu, Oct 20th, 2011

Pacolli për Gadafin: “Mirë që s’është më”

Në momentin kur u dha lajmi se diktatori libian Muhamer Gadafi është arrestuar nga kryengritësit libian, ka ardhur reagimi edhe nga njeriu që më pak se para një viti e kishte vizituar këtë të fundit në Tripoli. Zëvendëskryeministri Behxhet Pacolli, në statusin personal në rrjetin social Facebook ka vlerësuar se arrestimi i Gadafit është një fitore për të gjithë.

“Arrestimi i Muhamer Gadafit është një fitore për të gjithë. Por sidomos për popullin e Libisë”, ka vlerësuar Pacolli.

Vitin e kaluar një delegacion i AKR-së si dhe një grup i madh i kosovarëve, ishte për vizitë në Libi, si pjesë e përpjekjes për t’ia ndryshuar orientimin pro-serb, dhe për ta bërë atë që të njohë pavarësinë e Kosovës.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close