Publikuar me datën: Tue, Apr 26th, 2011

Nderimi i pushtuesve dhe armiqeve Turko-Sllavë… – C’nderimi i kombit Shqiptar!

Autori Lek Mrijaj

Ose jam cmendur une, ose jane cmendur nje pjese simbolike  shqiptaresh!
Ne jemi nje komb i vogel dhe mund te ofrojme nje te ardhme te madhe dhe  te mire per brezat tane te ardhshem. Do jete e pafalshme nese do vazhdojme zemer pushtuar armiqesie ndaj njeri tjetrit do te na mallkoje amaneti i te pareve gjysherve dhe stergjysherve tane amaneti i deshmorve,martirve,atdhetarve !
Ne,para se te kerkojme perkrahje nga te huajt, duhet te perkrahim veten tone kombetare shpirterisht moralisht ,kombtarisht  duke u bashkuar me  vizion te amaneteve te te pareve dhe kjo behet duke u betuar: per gjakun dhe shpirtin e heronjeve, per token meme, per sakrificat e pafundme, une do te jem shqiptar!
600 vjet ka qe kur Shqiperia po na  pret!

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close