Publikuar me datën: Tue, Dec 20th, 2011

Me Yjet e Folklorit 2012

  • MESAT REMA,BULJA,NIKJA DHE LATI I PERSHENDESIM MUSAFIRET NE VEQANTI DAJEN MUHARREM DURAKU,KNOFSHI GJITHMON O BILBILA

  • pershendetje nga FEHMIA,SABRIA,DHE FATONI NGA PODUJEVA DHE LONDRA E PERSHENDESIM DAJEN MUHARREMIN ,ZEMRA TE KNOFT O DAJ,I EPRSHENDESIM TE GJITH MYSAFIRT NE STUDIO DHE STAFIN TUAJ JENI TE MREKULLUESHEM…

  • OO DAJA JON MA I MIRI PO Q’NA KNAQE ME KIT STROF TE KESAJ KENGE,KNOFSH GJITHMON SHUM FLM

  • FATON ARBANASHI E PERSHENDET DAJEN MUHARREMIN I URON QDO TE MIR NE JET,PO ASHTU PERSHENDET EDHE MYSAFIRET E TJER NE SDUDIO,ZEMRA JU KNOFT

  • MESA NIKJA ME DJALIN JONIN E PERSHENDET DAJEN MUHARREM DURAKUN DHE GJITH VLLEZRIT DURAKU,ZEMRA TE KNOFT,DUAM NJE KENG NGA MUHARREM DURAKU

  • FATONI E PERSHENDET DAJEN MUHARREM DURAKU,,KNOFSHI GJITHMON

  • MESA LATI NGA PODUJEVA E EPRSHENDET DAJEN,MUHARREM DURAKU,TE DON MESA SHUM,KNOFSH GJITHMON,KENDOJE NJE KENGE PER MESEN,NJEHERIT PERSHENDETJE PER RADIO MITROVICEN KENI KET EMISJON SHUM TE QELLUAR JU LUMT

  • MOTRA AKILJA E EPRSHENDET VLLAUN MUHARREMIN I URON QDO TE MIR NE JET PO ASHTU I URON FESTENE VITIT TE RI,ZEMRA TE KNOFT VLLAU JEM,PO ASHTU DAJEN E EPRSHENDESIN NIPAT E MEBESAT NGA PODUJEVA,NESE KA MUNDESI NJE KENGE NGA MUHARREM DURAKU

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close