Këndi i Përshëndetjeve

Posted By koshtovalia On Friday, July 17th, 2009 With 2 Comments

LIBRI I VIZIROREVE

Ky kend esht per ju dhe mund te shprehni menidmet e juaja rreth webfaqes se radio mitrovices

www.radiomitrovica.info
Rregullat.
Per te postuar plotso formen e komentit 
E-maili juaj nuk do te publikohet
Ofendimet jan te ndaluara
Reklamat te ndryshme Jan te ndaluarabashku.
Qdo postim qe then rregullat stafi do te fshi at koment
Ju lutemi te mbajm te paster ket kend se bashku
Rrespekt dhe Toleranc stafi RadioMitrovica.info
 • vegime

  me kengen e jehona sopit trradhtar i pershendes GERMET U E J se emrat nuk po jev permendi se kan hup shum

 • pershendetje nga atnan shala nga malsia e vrrinit ju poershender ti gjithve ne radion e mitrovices nijasht edhe ndegjuesit e radios se mitrovices ni pershendetje te veqant per gzim kodralin

 • sevdali mifrari

  mirmrama radio zeri mitrovica…ju pershendes e ja uroj ne pun te mar… po pata deshir nejse ko munsi me ngu gzim kodraliu thrret prizreni mori shkoder… une jam nga prizren e pershendes edhe gzimin…kalofshit mir koshtov puna mar…

 • Albisona

  Pershendetje Radio Mitrovica ju pershendes shume. me kengen e nexhat osmanit qasaj zemres tane pershendes hallen time dhe i uroj nje pasdite te kendeshme bashk me femijet e saj te mrekullueshem Enkeleden Albinoten Yllken dhe Anesin e vogel bukursoh dhe shfrytzoj rastin qe koshtovalis ti uroj pune te mbare.

 • Albisona

  Pershendetje radio motrovica ju pershendes juve dhe familjen time gjyshin mamin , babin ,altinin dhe alketen me kengen e sinan vllasaliut tatuazh

 • leo

  mirmrama ju pershendes te gjidhve jeni te mrekullushem edhe muzika shum perfekte ju uroj gjitha mirat ne jet klm nga leo

 • Leonita Sadiku

  Urimet e mia me te perzemerta.
  Zoti ndricofte rruget e jetes tende
  dhe Fjala e Tij ndricofte zemren tende. nga un Altini te deshiroj rritje te shpejt edhe 100 vjet tjera me kengen e Burim hoxha djali ideal kaloni mir

 • Leonita Sadiku

  Asnjeher mos e mendo ditlindjen si lamtumiren e nje viti te shkuar
  sepse nuk do mundje kurr ta festoje ate..
  mendoje si mireseardhjen e nje viti plot dashuri,lumturi fat dhe sukses……..
  u befsh 100 vjec nga un Teteja Bukuri me Axhin Fetah dhe me familjen ton te deshirojm fat lumturi dhe harmoni ne jet me kengen xeni koha nuk pret

 • Leonita Sadiku

  Ne jemi me fat, dhe jemi te lumtura që te kemi vëllain ton. Edhe nëse do te na jepej mundesija te zgjidhnim ,
  Ne nuk do të zgjidhnim asnje tjetër. Ne jemi te lumtura qe ti je në jetën ton . Faleminderit qe ke qenë vellai që ti je. Gëzuar ditëlindjen, të duam shum Nga leda Nota Yllka me kengen e Violes ditlindja

 • Leonita Sadiku

  Me lule ne dor me respekt shpirtror me dashuri te vertet urime ditlindjen per jet. i befsh dhe 100 te tjera Anes nga Medina Sadiku me kengen e Meda urime ditlindja

 • Leonita Sadiku

  zemer e di qe prindrit jan hajdutet me te medhej ne bot se datten e 31 e vodhen horizontit yllin ma te bukur te qiellit urime ditlindja zemer i bofsh dhe 100 vjet nga Daja Fadil me familje qe te duam shum. Capital’t Ditlindja

 • Leonita Sadiku

  Me lule ne dor me respekt shpirtror me dashuri te vertet urime ditlindjen per jet. i befsh dhe 100 te tjera nga Deni me kengen e Zanfina ismajli Ditlindja

 • Leonita Sadiku

  urime ditelindjen nga maja e pemes nga thellsia e zemres.urime ditlindjenme fat ne jete Çdo deshire e jotja u befte realitet Nga Daja Qamil me familje i befsh dhe 100 vjet me kengen e Nexhat Osmani qasaj zemres tane kaloni mir

 • Leonita Sadiku

  me mire nje mik se nje thesar thesari yne sapo u be 1 vjecare urimi im eshte qe ky thesar te behet shekullore Urime ty anes nga Nesa dhe Besi qe te dojn shum u bofsh 100 vjet nga Violet kukaj potpuri kaloni mir

 • Jahkup Mustafa

  Nje yll mbi qiell shum bukur po shendrit e hena e zbet po na fal pak Drit qielli blu diqka po na tregon Teteja Naaxhi Me Xhaferin qe te duan ditlindjen ta urojn dhe 100 te tjera me familje i gezofsh me kengen e xheki ne ditlindjen tane

 • Jahkup Mustafa

  Te urojëm 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi.URIME i befsh dhe 100 te tjera me familje Nga Albisona e Alketa i befsh Anes edhe 100 vjet t lumtura

 • Jahkup Mustafa

  Le te jet çdo dite e ardhshme më e mire,
  le te jesin të gjithat simpas deshires tende
  ,kur t’bjere shiu,për ty le të shkelqeje dielli,
  jeta jote le të jet rruga prej trandafilave e
  ujitur me shiun e lumturise , e ngrohur
  me lumturin e vertete ,
  kurse nëpër jetë, le të të udhëheqe fati.
  gëzuar ditëlindjen i befsh 100 vjeq Anes te do gjyshi shumm
  me kengen e Naim Abazit lumet na na lindi djal

 • Abdullah Sadiku

  Ti ke një vend të veçantë në jetën time
  që e ke pasur që në fillim.
  Shoh buzëqeshjen tende kur mbyll syte e mi.
  Emri yt është i shkruar në zemrën time.
  Ti ke qenë burimi im i guximit
  Pasionit, qetësisë dhe mbi të gjitha i dashurisë pa kushte.
  Unë do ta festoj kete dite dhe thellësisht te falenderoj
  Qe ke qendruar me mua në këtë jetë !
  Gezuar Ditelindjen! i bofsh dhe 100 vjet tjera nga Lali
  me kengen Labinot Tahiri mesazhi n telefon tung kaloni mir

 • Islam Sadiku

  Si freski e detit të ardhtë lumturia,
  si pëllumb i bardhë të ardhtë dashuria,
  cdo ëndërr e jotja u bëftë realitet,
  Urime ditëlindjën Anes bëfsh 100 vjet!Te don teteja fatmire dhe Agji Islam shum.
  me kengen Shaqir cervadiku ditlindja

 • Leonita Sadiku

  Nuk uroj qe jeta jote të jete e gjate sa jeta e një Yll,jo se kjo do ishte shum e gjate.Nuk uroj qe jeta jote të jete e gjate sa jeta e një Trendafili,jo se kjo do ishte shum e shkurter por uroj qe jeta jote të jete e shendritcme si Ylli dhe e bukur si Trendafili “URIME DITLINDJa Anes i bofsh edhe 100 te tjera n gjirin familjar nga Nita me kengen e Kaltrina Selimi Ditelindja

 • nipat pajtimi petriti patrioti si dhe mbesa pesenta e pershenesin dajen rrem shum shum dhe i them qe ja ma i miri e knofsh gjithmon o daja jon

 • edhe dhandrri osmani prej suedi e pershenet muharremin shum me kangen e zagrebit

 • sejdi idrizi

  e pershendes radi mitovicen e te gjith bashkpuntoret e saj qe po na mundesojn me nedgjue muzik folklorike prej krejt botes.Pra i pershendes kta kengetar te gjit goja ju lumt e zmra ju knoft.Posaqerisht e pershendes bacin BAJRAM ALIN artisitn e folklorit

 • motra ludja e pershendes vllaun rremin shum dhe i them qe e dua shum me nje kang sipas deshires

 • JU PERSHENDES JU GZIM HALILI DHE STAFIN E RADIO ZERIN E RADIO MITROVICES I PERSHENDES TE GJIZH SHIKUESIT E NJEKOSISHT JA UROJ DATLINDJEN NIPIT TIM ALBERINIT QE SOD I MBUSHI 1 VIT FLM

 • ju pershendes juve veqanarisht digjej dervishin nga juniku

 • Mir mbrama staf i nedruar ,,pershendetjet e mija te sinqera ju i nderuar drejtus i emisjonit dhe te gjith atyre qe marrin pjes ne radio zeri i mitrovices,pas nje kohe te gjat serisht nje degjuse e juaj e vjeter u pershendet me ket leter,me nderime shqipe hasaj nga zvicrra ,,njashtu pershndes edhe musafiren e cila po merret ne itervist nga i madhi Gjin Musa, pershendetje te perzemreta motres nga shqiperija dhe dua ti bej nje pyetje,,Athua sa respektohet ,,Drejtsisja ne pergjithsi ? naten e mir dhe mir u degjofshim ne emisjonet e radhes… …

 • Lulzim Ahmetaj

  Mirmrama Zeri Radio Mitrovica jeni Merkullushem. Un jam Lulzim Ahmetaj nga Offenburgi (gjermania) edhe e pershendes mikun tim bashkim selmanaj dhe grupin e afetit jeni shahira zemra ju kendoft. Kalofshit bukur

 • bekim krasniqi

  pershendes pren berishen gjon berishen dhe gjith stafine e radiomitrtovices me kengen e dubraves

 • Lulash Brigja

  Jam i respektuar qe isha mysafir i radios tuaj , Ju falenderoj dhe ju uroj pune te mbare dhe te suksesshme ne misionin tuaj fisnik .. respekte te vecanta per stsfin tuaj moderatoret dhe te gjitha ate qe kohen e tyre e harxhuan duke ndjekur mendimet idete dhe poezite e mija ….naten

 • Hazbi zhubi

  mire kishte me qene sikurse te me kishit perghegh,se ne cilen dit do emitohet dhe ne qfare kohe ju kisha qene mirnjohes se harova edhe te ju them se neve xhindemi ne skandinavi ne suedi qe 22vite pra gezuar e per te mire ma mer mendja se kur do jemi ne mitrovice kisha pas deshir qe ta pime nga nji kafe e te i ndrojm nja dy tri llafe pra tung e me te mira ,por nuk prish pune edhe nese nuk asht mundesija qe te realizohet kjo deshir ,prap jam mirnjohes

 • Hazbi zhubi

  Pershendetje
  nese keni mundesi qe te ma plotesoni nji deshire :kisha tja uroj djemeve bineq Adrianit dhe Albertit patentshoferin qe e kane mare mu ne diten e 100 vjetorit te pavaresis se shqiperis dhe krejt Shqiptaris urimet i percjell:baba Hazbiu,nena diana,xhyshja Meserja,axha :Azizi me familje nga suedija,halla:Shpresa,nga Norvexhija,hallat:Sebahatja,Nebahatja,Nezahatja dhe sara e vogel i bashkanxhitet urimit me kengen Kuq e Zi nga Sinani,Meda dhe seldi,pra nese bane por prapseprap thujani vet ne redaksin e juej cilesdo keng qe e zxhedhni.Ju pershendes stafin realizues te ketij programi dhe njikohsisht ju uroj 100 vjetorin e pavaresis se shqiptaris.

 • mirmram jupershendesim arta besa linda shum e pershendesim luan noshaj nga peja

 • linda arta besa e pershendesim juve edhe luani noshaj

 • MIrmrama per te gjith ju ju pershendesim nga zemra lidna arta besa e prsh luan noshaj nga peja me ni kng qfar do luan noshaj

 • Hej ju pershendet Arta Linda Besa nga peja e pershendesim shum shum Luan Noshaj

 • ju pershendes une orhani me shokun tim dardanin dhe refikin deshirojm kengen kundrat e zeza nese ka mundesi

 • ju prsh t e gjithve dhe mirmrama radio mitrovica jenit e prekullueshem esht program i qelluar i prsh te gjith rapsodet e folklorit shqip ne veqanti e prsh dervish uken mbretin ton dervish shaqen e dyt gjith ashtu edhe vllaun tem muj jollen

 • Agim CARI t’pershendes . Smajli

 • sylejmon

  kalle miq kalle
  sylejmon ukaj nga zvicra e preshendet miqen e wet dervish uken me ni kang te qerim jetishit

 • Ismajl Fejza , e pershendes Agim jaranin , je ma i miri !

 • miftar buqi

  jam miftar buqi nga vitia dua te ju pershendes ne emisionin e folklorit shqiptar te gjith shahirat ne veqanti gzim halin nese mujn shahirat me kendu kengen e tahir mehes ju pershendes nga vitia

 • imeri

  IMERI NGA FRANCA E PERSHENDET VLLAUN BASHKIMIN JA URON MARTESEN ME MIMOZEN DHE JU URON JET TE LUMTUR ME KENGEN DO TI KALLUM FITILAT E LLAMES

 • imeri

  IMERI PERSHENDET VLLAZNIT BASHKIMIN BEKIMIN ARSIMIN SI DHE DIALIN E VOGEL DENISIN E GJITH STAFIN E RADIO MITROVICES ME KENGEN ADEM RAMADANI KUR ISHA NI VAKT IRI

 • bashkim selmanaj

  e prshdes baben tem bashkim selmanaj icil ash harmonikash sonte e pe rshdes radio mitrovic e ja uroj lindjen e nipin vogel samirt

 • Ju pershendet sali butaja nga qyshku pejes dhe e pershendes burrin e tezes bashkim selmanaj

 • Anton Shala

  Anton shala nga Gossau i zvicrres pershendet zerin eambel te Gjin Muses Kusho pershendetje ty dhe familjen tende. Gezuare shqiptare kado qe gjindeni ne 100 vjetorin e pamvarsisë se Shqiperise. Me nje kang te Zef Bekes 7 shaljanet.

 • liridon thaqi

  ju pershendes nga zemra jeni shum te mrekullueshem dhe deshiroj nje keng nga vllerzit susuri maturant

 • JU PERSHENDES NGA ZEMTA RADIO ZERIN E MITROVICES DHE JU DESHEROJ QDOTE MIR E PERSHENDES KOSHTOVALIN DERVISH UKE GZIM HALILIN DHE GZIM KODRALIUN DHE GJITH STAFIN E JUAJ NGA NASER LATIFI

 • xhemajl avdija

  ismet avdija nga cermjani pershendet grupin e halil lumes edhe ju deshiron sukses nte ardhmen

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close