Këndi i Përshëndetjeve

Posted By koshtovalia On Friday, July 17th, 2009 With 2 Comments

LIBRI I VIZIROREVE

Ky kend esht per ju dhe mund te shprehni menidmet e juaja rreth webfaqes se radio mitrovices

www.radiomitrovica.info
Rregullat.
Per te postuar plotso formen e komentit 
E-maili juaj nuk do te publikohet
Ofendimet jan te ndaluara
Reklamat te ndryshme Jan te ndaluarabashku.
Qdo postim qe then rregullat stafi do te fshi at koment
Ju lutemi te mbajm te paster ket kend se bashku
Rrespekt dhe Toleranc stafi RadioMitrovica.info
 • vildanja nga mitrovica ju pershendes gjith stafin e radio mitrovica jeni te prekullushum po edhe familjen time me kenge loqka nga rifadije graiqevci kaloni mir

 • heyy radoii shum e sukseshme e pershendes Mic koceen Mee nje urim shuum te maadh te kendoft gjithmoon zemra •

 • florentina

  ju pershendes te gjitheve me kengen e gold ag shqiptar

 • shqipe

  nje radio shum e mir suksese jeni numer 1

 • hajredin sopi

  shum bukur veq vazhdoni

 • mensur

  Pershendes shqiptarin (talen) me kengen e Faik Rames o bylbyl

 • preshedetje jetoni nga prizreni kisha pas deshir me gu kangen e teuta selimi e pashpres jeni shum te mir flm

 • Rexhep Aliu

  Mirmbrèma ju pèrshèndes tè gjithve por posaqèrisht Lilin ,,tè dèshiroj shum sukses !!

 • altin

  pershendes muziken e motrave mustafa

 • lule caushi

  urime per emisionin jeni nje radio fantastike suksese te metjshme te gjith stafit

 • BUCET E PARTIS

  IKU qeveria , e IKU per LESH
  BASHKE me te dhe PARTIA
  Dhe Klyshet ne dreq
  O burra cpejto
  kush mund te llape me pare
  Regjimin ta mbrojme se jemi ne Halle
  Me Saliun ne krye dhe
  zorraxhinjte nga pase
  O BURRA te shpetojme
  Se po mban shume ERE
  Beme e cnuk beme
  Dhe nji ZOT e di
  Si JA dolem mbane
  Si e dhjeme kete SHQIPRI
  ndaj dhe po ikim
  me Bisht nder Shale
  MAJLINDA & ZHOZIN
  si Bucet ne mehalle
  Morem me vete nje Mal me mashtrime
  Arken boshatisem
  Si LAN SHTETIT therime
  me gjithe akseset dallavere Ben
  Dhe Pordhen e Ben si te Kishin mend
  Keshtu dhe Bucet e PD
  Nuk rin pa then dy fjale
  Me pragmatizma te sujmojne
  A thua jan KUCKA ME MEND
  Dhe dalin nga zyrat duke QAR
  Se mendonin ish perjete pronare
  Dhe as kush Skish te DREJTE
  Qe postin tju a mare
  Dhe dalin kok ULUR si te DHJER ne shale
  Pa le kur flet ZHOZI
  shume shpejte do fitojme
  I JEP kurajo VEHTES
  Se nuk dine se cthone
  E te GJITHA I VODHEN per vehte
  Ndersa Berishen e plakur
  Do ta mbaj me ne FOTO
  E duam dreqin shume
  Xhakete e VJETER ish
  Me parime si Lume
  E ruajti PD
  te mbyllur ne kafaz
  Ku asnje nuk guxonte
  te dale mbi Parimet baze
  Tani na ka mbledhur
  si ata zogjte e korbes
  Njeri I bi patkoit e TJETRI gozhdeeee

  Opinionisti Adrian Hajdinaj

  07/08/2013 FL U.S.A.

 • avnii smakaj

  prsh stafi i radiomitrovices dhe ju uroj mbaresi dhe suksese te metejshme ne punen tuaj..me kengen e leonora jakupit…mos ma prek ti shkja drenicen pershendes stafin e radiomitrovices,te gjithe degjuesit e nderuar te kesaj radioje,si dhe shoke e miq te mi,ne vecanti skenarda dha ada ujkaj

 • Leo

  Pershendesim te gjith TORCIDAT
  Nga tifozat LAGUNARE
  KOSOV SHQIPERI

 • mezin

  jo jo vetem per gostivari jne keng nese ka mdsi jjjjjjjjjjjjjjjjj

 • mezin

  jasha be vlazin vvvvvvvvvvvv

 • filloreta nga veriqi e pershendes motren time mat miren laureten e vogel me kengen e florjanit ngjyra kuqe shum i ngjan

 • pershendetje nga filloreta nga veriqi i pershendes stafi mitrovices edhe pershendes babi mami edhe motren time ne gjermani dhe sa ma shpejt pushim ne kosov pushim te kendshme me kengen flora gashi gurbet qar

 • ismet

  ju perrshendes shummmmmmmmm mitrovice

 • ejufaleminderit per ferizahin qemadergut mevjen mir shum shum jenimetemirt po edhe nje smedergut qejuv thash elab kalle pokam harru perty po gyrbeti pot kallke skamevend tanin oj kosov veq parja pom mungon mekosoven sekurrskishna jetu as nuk eperferoj gyrbetin kurr po parja eshkrejt kalle lab kalleeeeeeeeeeeeeeeee
  mujshi edhe nje keg per gyrbet moma qit qfare do
  prje juve

 • Kristaq Gushi

  Tung nga POETI, nga Shqiperia. Mire se ju gjeje dhe po le nje nga poezit e mia = http://youtu.be/NH8vWrDCDaQ

 • Kumrije Citaku

  Pershendes Vjerhrin Safet dhe Bahrije Citaku Burrin Kreshnik Citaku Dhe dy kunata Kaltrina dhe blerina citaku nga Mitrovica.

  Kumrije Citaku nga Gjermonija

 • pershendes banoret e kk.vushtrri. me kengen e ylmize tafallari gurbeti. ENVER ISMAILI -FINLAND

 • Ramush Krasniqi

  U pergëzoj per programin dhe me te vertet keni musafir te qëlluar artistë të këngës së mirfilltë shqipe vllëzrit Haliti nga Bequku për të mos u marrë kohë shumë u pershëndes ju stafin e radio zëri i Mitrovicës dhe natyrisht shokët e mi vllazërit Haliti me respekt Ramush Krasniqi nga Zhilivoda me vendbanim në Suedi.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close