Publikuar me datën: Thu, Jan 13th, 2011

Konfiskohen targat e para serbe në Jarinje

Leposaviq, 13 dhjetor – Një palë targa të reja të Serbisë për përdorim nëKosovë janë konfiskuar sot në mesditë, në pikën kufitare G 1 në Jarinje, kanë thënë burime të Koha.net.
Një makine, e cila ka tentuar të futet  me targa të reja të Serbisë në Kosovë, rreth mesditës së të enjtes, iu kanë konfiskuar targat. Sipas burimit nga veriu urdhri i ministrit të Punëve të Brendshme të Kosovës është i prerë dhe do të zbatohet. Zyrtarë të policisë në MItrovicë as nuk kanë mohuar, as e kanë pohuar këtë konfiskim të targave, duke  shtuar se ajo është përgjegjësi e policisë kufitare dhe për këtë duhet pyetur në Prishtinë.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close