Publikuar me datën: Thu, Feb 24th, 2011

Hajredin Kuçi në krye të Drejtësisë

Prishtinë, 24 shkurt – Në një takim të zhvilluar me ushtruesin e detyrës së sekretarit të përgjithshëm dhe me drejtoret e departamenteve të Ministrisë së Drejtësisë, Hajredin Kuçi e filloi sot punën si ministër i ri i Drejtësisë së vendit.
Kuçi tha se ka pranuar këtë përgjegjësi vetëm që drejtësia e Kosovës të shtyhet një hapë para. Ai me këtë rast falënderoi ish-ministrat e Drejtësisë për punën e bërë dhe ofroi bashkëpunimin e plotë të tij dhe kabinetit të tij për gjithë stafin e kësaj ministrie. Po ashtu, ministri Kuçi kërkoi përkushtim të plotë të stafit për realizimin e detyrave që shtrohen para kësaj ministrie.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close