Publikuar me datën: Sat, May 22nd, 2010

Gjendet një trup i pajetë në veri të Mitrovicës

Mitrovicë, 22 maj – Trupi i pajetë i H.C. (55), pjesëtar i komunitetit boshnjak, me banim në pjesën veriore të Mitrovicës, është gjetur sot në mëngjes prapa një kafeneje në qendër të qytetit, ka deklaruar për gazetën Blic drejtori i Policisë së Kosovës në veri Ergin Mediq. Sipas tij, rezultatet e para të hetimit tregojnë se nuk bëhet fjalë për vdekje të dhunshme dhe se personi i gjetur ka qenë i njohur për policinë edhe më parë, pasi bëhet fjalë për konsumues të substancave narkotike.

“Ka gjasa të mos ketë qenë vdekje e dhunshme, pasi i tillë ishte edhe përfundimi i mjekëve të cilët kanë konstatuar se nuk ka shenja të dhunës”, ka thënë Mediq.

Trupi i pajetë i H.C. është gjetur pranë kafe barit “Bi-Bap” dhe do të dërgohet për ekzaminim në Institutin e mjekësisë ligjore në Prishtinë.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close