Publikuar me datën: Tue, Aug 24th, 2010

Fiorentina interesohet për Behramin

Florence, 24 gusht – Skuadra e Fiorentinas është e fundit që ka shprehur interesim për mesfushorin kosovar Valon Behrami. Interesimi i Fiorentinas për lojtarin e West Hamit është bërë i ditur të hënën nga mediumet në Itali e Angli. Mësohet se Fiorentina ka nisur bisedimet me krerët e skuadrës londineze, të cilët tashmë janë pajtuar me largimin e Behramit 25-vjeçar. Mesfushori mitrovicas më herët ka deklaruar se nuk ishte i lumtur në Londër dhe me padurim pret të rikthehet në Itali për të luajtur sërish në Serie A. Krahas Fiorentinas interesim për Behramin gjatë kësaj vere kanë treguar edhe Liverpooli, Juventusi, Roma dhe Palermo.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close