Publikuar me datën: Sat, Oct 8th, 2011

Bogdanoviq: Së pari veriu, pastaj dialogu

Beograd, 7 tetor –  Ministri për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Goran Bogdanoviq, pas takimit që pati sot me ndërmjetësin evropian, Robert Cooper, deklaroi se Qeveria e Serbisë nuk ndryshon qëndrimin, sipas të cilit dialogu me Kosovën rreth telekomunikacionit dhe çështje të tjera nuk do të vazhdojë para se të zgjidhet problemi i veriut të Kosovës.

Bogdanoviq, siç bën të ditur FoNet, ka thënë se Qeveria e Serbisë dhe serbët e Kosovës kërkojnë hetim të paanshëm rreth asaj se kush është fajtor për konfliktin në Jarinje, më 27 shtator, duke shtuar se kushdo që të dalë i tillë duhet të përgjigjet.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close