Publikuar me datën: Tue, Mar 22nd, 2011

Atdheu asht në rrezik, është koha të veprojmë

Nga;Lek Mrijaj

Te mos i marrim gjerat aq vrullshem apo siq thote populli me gjak te nxehte.Pa ndaluni pak dhe mendoni qfare perqarjesh jeni duke bere me keto shkrime. Mendoj se nuk ka nevoje per kurrfare platforme apo bashkimi per keto qe thoni ju ne FB. Mosni ju lutem mos u merrni me thashetheme por ndih…mojuni njerezve ne menyre konkrete.Lerini njerezit te besojne dhe te luten qdokush ne ate menyren qe don dhe qe i pershtatet. Per mua ekziston vetem nje zot ne te besoj, shume here ne jete me ka ndihmuar besa edhe shpetuar(per ata qe me njohin) por si e ka emrin as qe e kerkoj … Edhe njehere ndihmojuni njerezve te tejkalojne ato mllefe ato tragjedi te them qe ju kanë ndodh dhe te vazhdojne njerezit te jetojne ne paqe dhe ne rehati me njerzit rreth tyre. Faleminderit

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close