Publikuar me datën: Sat, May 22nd, 2010

Arkëtarja bankare vjedh afër 600 mijë euro

Podgoricë, 22 maj – Policia malaziase ka arrestuar 33-vjeçaren N. B., arkëtare në NLB Montenegro bank në ekspoziturën e Plevljes, për arsye të dyshimit se nga muaji janar i këtij viti nga trezori i bankës ka përvetësuar 594 000 euro.

Gjatë kontrollit interno, në NLB është konstatuar mungesa e parave dhe për këtë kanë informuar policinë, njofton e përditshmja sllovene Delo. Avokati i të dyshuarës, i cili ka qenë i pranishëm gjatë marrjes në pyetje, ka thënë se e dyshuara e ka pranuar vjedhjen, duke pohuar se ka qenë e shtrënguar të veprojë kështu nga persona të panjohur në BeH, të cilët gjoja e kanë kërcënuar se do t’ia vrasin fëmijën dhe anëtarët e tjerë të familjes po nuk veproi sipas urdhrave të tyre.

Policia ka bastisur shtëpinë e arkëtares së arrestuar dhe nuk ka gjetur para aty

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close