Publikuar me datën: Wed, Jul 27th, 2011

AAK ngushëllon familjen e policit të rënë Enver Zymberi

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) me dhimbje e keqardhje të mori lajmin se ka ndërruar jetë pjesëtari i Policisë së Kosovës, Enver Zymberi, pas plagëve të marra në operacionin e ditës së sotme në veri të vendit.

AAK bashkëndjen dhe ndan dhimbjen me familjen e Enverit, kolegët e tij në Policinë e Kosovës dhe të gjithë qytetarët e Kosovës.

AAK e çmon guximin dhe sakrificën e policit Enver Zymberi dhe të të gjithë policëve të Kosovës, të cilët e kryen me nder, përkushtim e profesionalizëm detyrën e tyre. Polici Enver Rrustemi do të kujtohet përherë me respekt, kurse rënia e tij do të mbahet mend si rënie nderi, në krye të detyrës në shërbim të atdheut

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close