Publikuar me datën: Tue, May 4th, 2010

Pasi që vetëm për disa muaj nëpër tregjet botërore shiti rreth 3 milionë telefona mobilë Corby S3650, Samsung plason në treg modelin e ri, B3410, i cili ndryshe quhet edhe Samsung Delphi ose Samsung Corby Plus dhe ka karakteristikat për të cilët Corby është pranuar mirë nga ana e shfrytëzuesve të rinj – interfejs të thjeshtë dhe intuitiv Touchwiz të Samsungut dhe përkrahje për qasje momentale në rrjetet sociale.
Risia më e rëndësishme të cilën e sjell Samsung B3410 në krahasim me paraardhësin është tastiera e plotë QWERTY si shtesë ekranit të ndjeshëm në prekje. Specifikimet tjera të këtij telefoni mobil janë pothuajse të njëjta me modelin origjinal të Corbyt. Dallime të vogla ekzistojnë në dimensionet e aparatit i cili është katër milimetra më i trashë dhe më i rëndë për 24 gramë.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close