Befasia e stinorit para provës më të madhe

Për vite të tëra Trepça ’89 ka pasur në përbërje emra më të njohur se që ka aktualisht në përbërje. Por gjërat në klubin mitrovicas ka kohë që nuk kanë shkuar më mirë se këtë More...

by koshtovalia | Published 2 weeks ago

SONTE E FTUAR SPECIALE NE PROGRAMIN ZJARRI I ZEMRES,NJE PERSONAZH MJAFT I NJOHUR PER JU… VITORE STEFA LEKA

vitore stefa leka

PERSHENDETJE! SONTE E FTUAR SPECIALE NE PROGRAMIN ZJARRI I ZEMRES,NJE PERSONAZH MJAFT I NJOHUR PER JU… VITORE STEFA LEKA Njè grua e hekurt! Njè grua qè cdoher i ka dhenè More...

Intervista e radhes me 01-01-2013

702380_515671798475816_926350158_n

Domenico Zungri lindur ne Vibo Valentia me 26/12/1971 Domenico Zungri eshte fondator i te Future Labs Nje Park teknologjik dedikuar kerkimit zhvillimit dhe informacionit ne baze More...

Arsyet pse kemi marramendje

Shpesh herë ju ndodh që gjithçka që ju rrethon, rrotullohet dhe ju nuk dini përse.  Ndaj është e rëndësishme të kuptojmë se marramendja mund të jetë tregues i More...

Studimi i ri thotë se NJË GOTË VERË është e barabartë me NJË ORË NË PALESTËR !!!

Hulumtimet e kryera nga Universiteti i Albertas në Kanada kanë zbuluar se përfitimet shëndetësore në reveratrol – përbërës i cili gjendet në verën e kuqe – janë More...

Donin të vrisnin Sali Berishën

230

INTERVISTË /  Ish-truproja i Azem Hajdarit i arratisur nga Shqipëria, rrëfehet në Kosovë: “Haklajt nuk erdhën në More...

“Macja qen” në Tropojë

Tropojë, 4 nëntor – Një ngjarje e rrallë vjen nga zona Lekbibaj e Tropojës. Një mace e egër në përmasat More...

Mbi 26 mijë serbë nga veriu pranojnë Republikën e Kosovës

Me gjithë hezitimet, pjesëtarët e komunitetit serb që jetojnë në komunat veriore të Kosovës kohëve të...

NJË IMAZH QË NA MUNGON

NJË IMAZH QË NA MUNGON E them qartë pikpamjen time. Nuk dua ta shohë më këtë...

ENVER HOXHA – SHQIPONJË MALI NË FLUTURIM

Shkruan: Ylli MEÇE Në historiografinë e shkruar dhe të pa shkruar , në mëndjen e gjithë...

Donin të vrisnin Sali Berishën

230

INTERVISTË /  Ish-truproja i Azem Hajdarit i arratisur nga Shqipëria, rrëfehet në Kosovë: “Haklajt nuk More...

“Macja qen” në Tropojë

Tropojë, 4 nëntor – Një ngjarje e rrallë vjen nga zona Lekbibaj e Tropojës. Një mace e egër në përmasat e..

Nga Londra për në Nju Jork për vetëm 30 minuta!

Nëse ju është mërzitur gjendja aktuale e udhëtimit ajror, ditë më të mira do të vijnë në të ardhmen. Një inxhinier..

Arsyet pse kemi marramendje

Shpesh herë ju ndodh që gjithçka që ju rrethon, rrotullohet dhe ju nuk dini përse.  Ndaj është e More...

Studimi i ri thotë se NJË GOTË VERË është e barabartë me NJË ORË NË PALESTËR !!!

Hulumtimet e kryera nga Universiteti i Albertas në Kanada kanë zbuluar se përfitimet shëndetësore në reveratrol – përbërës i cili gjendet..

Efektet negative të sheqerit të tepërt

Sheqeri nuk siguron ndonjë vlerë ushqyese dhe ushqimet me sheqer dhe pije shpesh janë ushqimet me më shumë kalori si: frutat,..
fahredin hoti 100000000000000

VALON KRYEZIU- FRIZER PER MËSHKUJ NE RR.”FAHREDIN HOTI”PRIZREN “

  BEJMË  RREGULLIMIN E FRIZURAVE DHE PRERJEN E FLOKEVE NE MENYRË PROFESIONALE  PER TË  GJITHA MOSHAT. BEJMË  PASTRIMIN E FLOKËVE  ..

Arsyet pse kemi marramendje

Shpesh herë ju ndodh që gjithçka që ju rrethon, rrotullohet dhe ju nuk dini përse.  Ndaj është e rëndësishme të kuptojmë..

Mbi 26 mijë serbë nga veriu pranojnë Republikën e Kosovës

Me gjithë hezitimet, pjesëtarët e komunitetit serb që jetojnë në komunat veriore të Kosovës kohëve të fundit kanë rritur interesimin për..

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close